Ana Sayfa / Klima / Sahracedit Klima Servis
Sahracedit Klima

Sahracedit Klima Servis

Sahracedit Klima Teknik Servis

Arçelik, Beko, Bosch, Toshiba, Mitsubishi, Siemens ve Daikin markalı Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde zaman içerisinde teknolojide birçok değişiklik olmuştur. Şu anda kullanmakta olduğumuz Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ilk gün ki gibi kalmamış kendini her yıl yenilenmiş ve geliştirilmiştir. Sahracedit Klima Teknik Servisi olarak bizlerde buna seyirci kalmayarak teknolojiyi gün be gün yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Firmamız Arçelik, Beko, Bosch, Toshiba, Mitsubishi, Siemens ve Daikin markalı iklimlendirme ve havalandırma sisteminin bakımı, onarım, montaj, demontaj, gaz kaçağı tespiti, arıza tutanağı, klima kart tamiri veya değişimini yapmaktadır.

Sahracedit Bosch Klima Teknik Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilmek adına mobil ağ sistemi ile 7/24 hizmet veriyoruz. Firmamız sizlere sunduğu her hizmette ve servis esnasında değiştirilen parçalara ve işçiliğe 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Tamiri yapılan parçalarda işçilik garantisini de 1 yıl boyunca vermekteyiz.

Sahracedit Klima Teknik Servisi sizlere Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinden daha fazla yarar sağlamanız için klima montajında dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bizi arayarak uzman kadromuzdan, keşif için yardım alabilirsiniz. Montajı doğru yere yapılan klima sorunsuz ve verimli çalışacaktır. Böylece ortamınızın ısınması ve soğuması sorunsuz ve en hızlı şekilde olacaktır. Böylelikle boşa elektrik sarfiyatından kaçınarak bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Daha fazla bilgi için Akyol Klima Teknik servisimizle kontak kurunuz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.