Ana Sayfa / Mitsubishi Klima / Sahrayıcedid Mitsubishi Klima Servis
Sahrayıcedid Mitsubishi Klima

Sahrayıcedid Mitsubishi Klima Servis

Sahrayıcedid Mitsubishi Klima Teknik Servisi

Akyol Klima sizlere klima ve havalandırma sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınıza çözümler sunmaktadır. Sahrayıcedid Mitsubishi Klima Teknik Servisi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Profesyonel ustaları ve güler yüzlü ekibi ile 7/24 sizlerin taleplerinizi karşılamaktadır.

Sahrayıcedid Mitsubishi Klima Teknik Servisi  siz klima kullanıcılarına üretici firmaların klima kullanımı hakkında söylemlerini hatırlatır. Üretici firmalar kullanm kat olduğunuz cihazın periyodik bakımını ihmal etmemeniz gerektiğini belirtir. Uzmanlar tarafından yapılan bakımın hem sağlık açısından hemde elektrik tüketimi bakımından önemi çok büyüktür. Ayrıca üretici firmalar sizlerinde ayda 2 defa olmak kaydıyla hava filtre bakımını yapmanızı önermektedir.

Sahrayıcedid Mitsubishi Klima Teknik Servisi in sizlere sunduğu hizmetler; Klima periyodik bakımı, Hava filtre değişimi, Klima montajı ve demontaj, Klima Sökme-Takma, Klima arıza tespiti ve onarımı, Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir. Klimanızda yapılan tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimlerinde garanti altındasınız. Kaliteli ve orijinal parça kullanmaktayız. Değişen aksamlar olursa onlarda orijinal parça kullanıyoruz. Değişen parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Sahrayıcedid Mitsubishi Klima Teknik Servisi sizlere klima bakımında en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

 

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 41 24

İlginizi çekebilir

Göztepe Mitsubishi Klima

Göztepe Mitsubishi Klima Servis

Göztepe Mitsubishi Klima Teknik Servis Göztepe Mitsubishi Klima Teknik Servis sizlere gerek klima bakımı gerekse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.