Ana Sayfa / Siemens Klima / Sahrayıcedit Siemens Klima Servis
Sahrayıcedit Siemens Klima

Sahrayıcedit Siemens Klima Servis

Sahrayıcedit Siemens Klima Özel Servisi

Sahrayıcedit Siemens Klima Servisi 1996 yılında İstanbul’un nezih semtlerinden biri olan Sahrayıcedit’de sizlere uzman kadrosuyla birlikte teknik servis hizmeti vermektedir.

Firmamız Siemens Markalı Klimanızın montajını, yıllık rutinde yapılması gereken mevsim dönüşünde yani yaz ve kış başlangıcında cihaz ayarlaması yapılması, hava filtre kanal temizliği ve cihazınıza göre bakım eğitimi sunmaktadır, bakımını, tamir, onarım, klima takma ve sökme işlemi, klima gazı, yer değiştirme gibi konularda hizmet vermektedir.

Hava filtre temizliği için ayda en az 2 kere bakım yapılmalıdır. Bunu isterseniz yetkili servisiniz yapsın. Yıllık peridolarda yapılan bakımlar olsun, ister aylık bakımlar olsun bunlar yabana atılmayacak kadar önemlidir. Sizin istediğiniz verimi cihazınızdan alabilmeniz bu bakımlara bağlıdır. Ayrıca ısıtmalı ve soğutmalı sistemlerde mevsim dönüşü ayarlamalarını asla es geçmemek lazımdır. Bunun içindir ki Akyol klima cihazınızın bakımına gerekli önemi vermenizi istemektedir. Yapılmayan bakımlar ilerde çok büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Bunlar neler mi? Hava filtresi zamanla tıkanır mesela bu performansı düşürür ve cihazınız isteğiniz ısıya ya da serin havaya ulaşmak için devamlı çalışmak zorunda kalır. Bu makinenizi yorar ayrıca maddi olarak da sürekli elektrik tüketimi yapacağından faturaya yansır bu bir maddi kayıp olarak karşınıza çıkacaktır.

Akyol Klima Servisi Sahrayıcedit’de Siemens Marka Klimalar da siz müşterilerine Mobil ağ sistemiyle 7/24 saat hizmet sunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette yapılan iş, işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.