Ana Sayfa / Klima / Samandıra Klima Servis
Samandıra Klima

Samandıra Klima Servis

Samandıra Klima Teknik Servis

Samandıra semtinde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Bosch, Toshiba, Mitsubishi, Siemens ve Daikin markalı İklimlendirme ve havalandırma sistemlerine 20 yıldır Samandıra Klima Teknik Servis sizlere İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin bakım ve onarım hizmetlerini en iyi ve en uygun fiyata sunmaktadır.

Samandıra Klima Teknik Servisi Profesyonel Cihazların Kullanım Alanları ve Bakım Detayları şu şekilde sıralamaktadır;

1-Kanallı İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: Avrupa ülkelerinde yoğun bir şekilde kullanılan ve şimdilerde de ülkemizde kullanımı gittikçe yaygınlaşan Kanallı Klima Sistemlerinin bakımını Samandıra Klima Teknik Servis servisimiz tarafından problemsiz bir biçimde yapılmaktadır. Kapalı şartlardan bağımsız bir biçimde ısıtılmasında, soğutulmasında ve iklimlendirilmesinde kullanılan bu modeller, ortam havasını istenilen konfor şartlarına getirirken temiz hava soluma imkânı sunar ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktadır.

2-Salon Tipi İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: otel, cafe, restoran, cami gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden normale göre daha çok kullanım imkânı vardır. Salon tipi Klimaların bakım zamanı geçmeden yapılmalıdır. Salon tipi klimalar orta ölçekli alışveriş merkezleri, konferans salonları gibi mekânlar için öncelikli olarak düşünülebilirler. Kışları çok sert geçmeyen yerleşim bölgeleri için kusursuz çözümdür.

3-Kaset Tipi İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: Asma tavan içerisine montajı yapılan kaset tipi klimalar iç ortamda 4 yöne aynı anda üfleme yapabilmektedir. Doğru montaj yapıldığı ölçülerde bakım prosedürleri de son derece basittir. Kullanıldığı mekânlarda homojen bir sıcaklık ve nem denetimi de sağlar. Yılda en az 4 kez kontrolden geçmesi gereken ürünlerinizin bilhassa bu modellerinde teknik ekibin desteğine son derece ihtiyacı vardır.

Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.