Ana Sayfa / Siemens Klima / Samandıra Siemens Klima Servis
Samandıra Siemens Klima

Samandıra Siemens Klima Servis

Samandıra  Siemens Klima Özel Servisi

Samandıra Siemens Klima özel servisi teknik servis hizmetini 1996 yılından beri Samandıra  sakinlerine Siemens Marka Isıtma ve Soğutma sistemi bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Firma çalışanlarımız Siemens marka klima, ısıtma ve soğutma sistem ürün ve modellerinde eğitimini tamamlamış olup yıllarında vermiş olduğu tecrübeyle siz müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermeye odaklıdır.

Samandıra Siemens Klima Özel servisin asıl hedefi Samandıra  sakinlerine 7 gün 24 saat hizmet sunmaktır. Buna en büyük yardımcı sizler için kurmuş olduğumuz mobil ağ sistemimizdir.

Akyol Klima siz Samandıra  sakinlerine sunmuş olduğu hizmetler; Isıtma ve soğutma sistemlerinin yıllık bakımları(iç ve dış ünite temizliği, gaz ölçümü yapılması gerekirse gaz yüklemesinin yapılması), mevsim dönüşü ayarlamaları, Klima kart tamir ve onarımı, gerekirse orijinal Siemens marka parça kullanımı, Klimanızın özelliğine ve modeline göre ayda 1 veya 2 kez yapılması gereken hava filtre temizliğini yapmak ya da nasıl yapılması gerektiği konusunda eğitim vermektedir, de verdiği hizmetler, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima montajı, yer ölçümü yapmak doğru yere cihazınızın takılması, arıza tespiti, cihazınızı takma-sökme işlemi yapma, klima kartı tamiri hizmetleri vermektedir.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette 1 yıl boyunca sorumlu olup işçilik garantisi vermekteyiz. Ayrıca parça tamir ve değişimlerde de 1 yıl garanti kapsamımızdasınız.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.