Ana Sayfa / Siemens Klima / Sancaktepe Siemens Klima Servis
Sancaktepe Siemens Klima

Sancaktepe Siemens Klima Servis

Sancaktepe Siemens Klima Özel Servisi

Sancaktepe Siemens Klima özel servisi  Sancaktepe sakinlerine Siemens Marka Isıtma ve Soğutma sistemi bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Firma çalışanlarımız Siemens marka klima, ısıtma ve soğutma sistem ürün ve modellerinde eğitim sertifikalarını almış, uzmanlaşmış ve yıllarında vermiş olduğu tecrübeyle siz müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermeye odaklıdır.

Firmamızın asıl hedefi Sancaktepe sakinlerine Siemens markalı ürün modellerinde (Isıtma ve soğutma sistemlerinde) 7 gün 24 saat hizmet sunmaktır. Mobil ağ sistemiyle dilediğiniz satte kapınızdayız.

Akyol Klimanın Isıtma ve soğutma sistemlerinde siz Sancaktepe sakinlerine sunmuş olduğu hizmetler; Klimanızın yıllık bakımları, iç ve dış ünite temizliği, gaz ölçümü yapılması gerekirse gaz yüklemesinin yapılması, mevsim dönüşü ayarlamaları, Klima kart tamir ve onarımı, gerekirse orijinal Siemens marka parça kullanımı, Klimanızın özelliğine ve modeline göre ayda 1 veya 2 kez yapılması gereken hava filtre temizliğini yapmak ya da nasıl yapılması gerektiği konusunda eğitim vermektedir, de verdiği hizmetler, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima montajı, yer ölçümü yapmak doğru yere cihazınızın takılması, arıza tespiti, cihazınızı takma-sökme işlemi yapma, klima kartı tamiri hizmetleri vermektedir. Sancaktepe Siemens Yetkili Servisi olarak Sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmette işçilik ve orjinal parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.