Ana Sayfa / Toshiba Klima / Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servis
Şaşkın Bakkal Toshiba Klima

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servis

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servis

Her zaman teknolojik ürünlerin yararlı taraflarıyla ilgilensek de zararlı yönlerini de bilip önlem almamız bizlere birçok fayda sağlar. Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik servisi bakımı düzenli yapılan cihazların hayatımıza konfor sağlamsı dışında faydaları yok gibi olsa da doğru kullanımda ciddi faydaları olduğunu belirtmektedir. Özellikle ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker ve solunum rahatsızlığı olanlara hekim tarafından tavsiye edilen bir durumdur. Klimalar özellikle ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında klimaların daha faydalı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak yararlı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik servis olarak yaptığımız araştırmalarda bakımı yapılan bir klimanın daha düzenli çalıştığı, kolay kolay arıza çıkarmadığını, uzun ömürlü ve veriminin daha yüksek olduğunu gördük. Ayrıca enerji tasarrufunda %40lara varan bir fayda sağladığını vurgulamak isteriz.

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servis olarak ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz tüm ürünlere orijinal ve kalitelidir.

Şaşkın Bakkal Toshiba Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusu ile ilgili her zaman arayabilirisiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.