Ana Sayfa / Siemens Klima / Şaşkınbakkal Siemens Klima Teknik Servis
Şaşkınbakkal Siemens Klima

Şaşkınbakkal Siemens Klima Teknik Servis

Şaşkınbakkal Siemens Klima Teknik Servis

Şaşkınbakkal Siemens Klima Teknik Servis Uzun yıllar sizlere klima ve havalandırma sistemleri alanında hizmet vermiştir. Ürünlerin teknolojisini yakından takip eden ve bu teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurmaya çalışan Akyol klima yıllarını bu işe vermiş ve en sonucu almıştır. Ayrıca bu işe yıllarını veren kaliteli kadromuz ile birlikte emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Sorularınız için çözüm önerisi sunuyor ve teknik destek merkezimiz aracılığı ile bu soruları en iyi şekilde yanıtlıyoruz.

Şaşkınbakkal Siemens Klima Teknik Servis olarak sizlere 7/24 hizmet sunuyor yaptığımız her işte işçilikte dahil 1 garanti veriyoruz.

Klima satın alırken sadece fiyat olarak değil, enerji tasarrufu açısından da karşılaştırma yapmaktayız. Fakat zaman içerisinde genel bakımı yapılmayan klimalar performans düşüklüğü yaşar, verimi azalır, havayı istediği gibi sirküle edemediğinden sürekli çalışmak zorunda kalır. Enerji maliyeti artar sizin yapmak istediğiniz olayın dışına çıkar bu sebeple cihazınızın bakımları ihmal edilmemelidir. Bakımı Yapılan klimaların performansı artar. Verimi yükselir. Sürekli çalışmak zorunda kalmadığından enerji tasarrufu sağlar. Sağlığımızı tehlikeye atmaz. Bulaşıcı hastalık, alerji ve üst solunum yolları rahatsızlıklarını engeller. Bu nedenle kullanım şekline göre yılda 1 ya da 2 kere uzmanlar tarafından genel bakım yaptırmalısınız.

Şaşkınbakkal Siemens Klima Teknik Servisin sizlere sunduğu hizmetler;  Klima genel bakımı, teknik destek, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima Gaz ölçümü ve gaz şarjı, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, servis hizmetleri vermektedir. Cihazınızla ilgili sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetler de 1 yıl garanti vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler kaliteli olup orijinal parçalar kullanmaktayız.

Siemens Klima Modelleri

Duvar Tipi Siemens Klima
İnverter Duvar Tipi Klima Siemens Klima
İnverter Multi Split Klima Siemens Klima
Kaset Tipi Klima Siemens Klima
Salon Tipi Klima Siemens Klima
Tavan Tipi Klima Siemens Klima Kampanya

Siemens Duvar Tipi Klima Modelleri

S1ZMA / I24602 Duvar Tipi Klima Kampanya
S1ZMI / A 12906 Duvar Tipi Klima Kampanya
S1ZMI / A 24750 Duvar Tipi Klima Kampanya

Genel bakımlar için Akyol Klima Teknik destek servisimizle kontak kurunuz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Ümraniye Siemens Klima

Ümraniye Siemens Klima Servis

Ümraniye Siemens Klima Teknik Servis Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.