Ana Sayfa / Arçelik Klima / Şile Arçelik Klima Servis
Şile Arçelik Klima

Şile Arçelik Klima Servis

Şile Arçelik Klima Teknik Servis

Şile Arçelik Klima Teknik Servis sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarımı hakkında bütün hizmetleri sunmaktadır.

Şile Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere klima bakımının sağlık açısından neden önemli olduğunu şu şekilde açıklıyor. Şu anda tercih etmiş olduğunuz ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi çoğu maddeyi havada filtre ederek toplar. Klimanızın hava filtresi sizin görmediğiniz bu sağlığa zararlı olan cisimleri kendi bünyelerine hapsederler. Bunlar zaman içinde cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Ayrıca artık ayrıştıramadığından havaya yeniden salınımı başlar. Bu kez küf mantar gibi bulaşıcı hastalık olarak havaya salınırlar, en azından sağlık adına evde hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Eğer klimanızı mevsimde kullanıyorsanız,  6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Şile Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere klima genel bakım, arızanın belirlenmesi ve onarımı, gaz kaçağı belirlenmesi, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri ya da değişimi, klima takma ve sökme hizmet, gibi hizmetler sunmaktayız. Firmamız bütün hizmetlerde işçilik ve parça değişiminde 1 yıl garantisi sunmaktadır. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.