Ana Sayfa / Arçelik Klima / Soğanlık Arçelik Klima Servis
Soğanlık Arçelik Klima

Soğanlık Arçelik Klima Servis

Soğanlık Arçelik Klima Teknik Servis

Teknolojik ürünlerin her zaman faydalı ve zararlı yanları vardır. Önemli olan zararlı tarafları bilip bertaraf etmektir. Klimaları en zararlı tarafı yıllık olarak yapılması gereken bakımların yapılmamasıdır. Bakımı yapılmayan klimalar zaman içinde insan sağlığına zarar verir. Bu nedenle Soğanlık Arçelik Klima Teknik Servis sizlere klimanızı en sağlıklı biçimde kullanabilmeniz için 20 yıldır klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Soğanlık Arçelik Klima Teknik Servisi bakımı yapılan cihazların hayatımıza konfor sağlamsı dışında yararları olduğunu, doğru kullanımda hem sağlık açısından hem de enerji sarfiyatı bakımından çok ciddi farklar yarattığını belirtmektedir. Sağlıksal anlamda ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker hastalığı ve solunum rahatsızlığı olanlara doktor tarafından tavsiye edilen bir cihazdır. İklimlendirme ve havalandırma sistemleri bilhassa ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında bu tür cihazların daha yararlı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak faydalı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Soğanlık Arçelik Klima Teknik Servis İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler;  Klima periyodik bakımı, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, servis hizmetleri vermektedir.

Soğanlık Arçelik Klima Teknik Servis olarak Servis Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler

  • Klima hiç çalışmıyorsa elektrik gelip gelmediğini anlamak için priz ve sigortası kontrol edilir.
  • Elektrik geliyor fakat cihaz çalışmıyorsa kumandasının kontrolü yapılmalı, kumandanın göstergesi çalışmıyor ya da silik gösteriyorsa pilleri değiştirilerek tekrar kontrol edilir.
  • Klima çalışıyor fakat yeterli üfleme yapmıyorsa, ön kapak açılır ve filtrelerin temiz olup olmadığı kontrol edilir.
  • Klima çalışıyor fakat ısı vermiyorsa kumandanın set değerlerinin ve mode ayarlarının doğru ypılıp yapılmadığı kontrol edilir.
  • Klima doğru çalışıyor fakat sürekli verdiği havayı kesiyor dinlenmeye geçiyorsa, üfleme ağızlarının önünün açık olup olmadığı kontrol edilir.
  • Klima iç ortama su akıtıyorsa su gider hortumunun tıkalı olup olmadığı kontrol edilir.
  • Kış şartlarında klima çalışmadan önce bir süre bekliyor ve bu işlemi çalışıyorken de belli aralıklarla tekrarlıyorsa, defros denilen buz eritme işlemini yapıyor demektir. (Bu durum bir arıza değildir.)
  • Kış modun da kullanılan klimalarda dış üniteden su akması arıza değildir

Soğanlık Arçelik Klima Teknik Servis klimanızda yaptığı tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi ya da onarımı garantisi veriyor. Kullanmakta olduğunuz tüm malzemelerin orijinal ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz.

Gelin sizde müşterimiz olup makul fiyatlarımızdan yararlanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.