Ana Sayfa / Beko Klima / Soğanlık Beko Klima Servis
Soğanlık Beko Klima

Soğanlık Beko Klima Servis

Soğanlık Beko Klima Teknik Servisi

Soğanlık Beko Klima Teknik Servisi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerini yılda 2 defa olmak kaydıyla bakımının yapılmasını Sağlığınız Ve Klimanızın performansı açısından Israrla Tavsiye Etmektedir.

Soğanlık Beko Klima Teknik Servisi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlar olduğunu belirtmektedir. Bu Nedenle Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve krozyon klimanın performansını düşürür. Ayrıca klimanın içerisinde bulunan soğutucu gazın da işletme basıncının mevsimlere göre ayarlanması gerekir.

Bu nedenle klima cihazlarına yılda 2 kez bakım yapılması önemlidir.

Periyodik bakımı yapılmayan klimalarda oluşan sorunlardan bazıları şöyledir;

Klimanın periyodik bakımlarının aksatılmaması; kullanıcı tarafından gerekli hava filtre temizliği, uzman kişiler tarafından da yıllık periyodik bakımlarının düzenli yapılması klimanın hem ömrünü hem de verimini artırır.

Klimalarda zaman içerisinde biriken toz ve kirlerden dolayı sağlığımızı tehdit eder. Performansında düşüklük olur. Verimi azalır ve elektrik tüketimi artar buda faturanızın şişmesine neden olur.  Bakımı yapılmayan klimaların ömrü kısa olur. Beklenmedik anda da arıza çıkarır.

Soğanlık Beko Klima Özel Servis olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetler; klima genel bakım, arıza tespiti ve onarım, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri veya değişimi gibi hizmetler sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Caddebostan Beko Klima

Caddebostan Beko Klima Servis

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.