Ana Sayfa / Arçelik Klima / Suadiye Arçelik Klima Servis
Suadiye Arçelik Klima

Suadiye Arçelik Klima Servis

Suadiye Arçelik Klima Teknik Servis

Suadiye Arçelik Klima Teknik Servis bilhassa en iyi teknoloji ürünlerinden biri olan Arçelik klimaları tercih eder. Klima alınırken ve kullanırken özellikle DC inverter Teknoloji klimanın enerji sarfiyatını azaltan bir sistem olmasına dikkat edilir. Ayrıca klimaların anti bakteriyel oluşu özellikle alerji ve astım gibi rahatsızlıkları olanlar için daha cazip hale gelmektedir.

Klimalarda Kullanılan teknolojiler de zaman içinde değişmiştir. Arçelik marka klimalar buna çok iyi bir örnektir. Arçelik klimalarda uygulanan DC inverter Teknoloji, klimanın enerji sarfiyatını azaltan bir sistemdir. Burada amaç Kompresör hızının istenilen güç seviyesine gelmesidir. Suadiye Arçelik Klima Teknik Servis olarak biz sizlere klimanızın genel bakımını yaparken Kompresör bakımını ve genel olan bakım ve temizliğini yaparak, cihazınızın hız kazanmasını sağlıyoruz. Enerji tasarrufundan tutun sağlıkla ilgili tüm olanaklardan yararlanmanızı hedefliyoruz.

Suadiye Arçelik Klima Teknik Servis olarak evinize,  ofisinize, marketinizde ya da işyerinize taktırdığınız klimalarda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamak istiyoruz. Öncelikle Cihazı taktırmak istediğiniz alanın metre karesine pencere yanını veya kapı yanına taktırmak istediğiniz şekle göre klimanızı saptamalısınız. 7.000 Btu/h. – 24.000 Btu/h. arasında soğutma-ısıtma kapasitesine sahip olan klimalar genelde konutlarda ve ufak ofislerde tercih edilirler. 24.000 Btu/h. ile 60.000 Btu/h. arası ticari tip programlar için (mağaza, büyük ofis, cafe vb.) kapasiteleri de mevcuttur. Klimalarda Btu klimanızın bir saatte ortamdan taşıdığı ısı miktarını belirtmek için kullanılır. Klimalarda BTU arttıkça klima maliyeti de artmaktadır.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.