Ana Sayfa / Klima / Suadiye Klima Servis
Suadiye Klima

Suadiye Klima Servis

Suadiye Klima Servis

Suadiye Klima Servis Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba,Arçelik markalı hava değişim üniteleri Teknolojinin gerekli gördüğü en büyük ihtiyaçlardan biridir. İnsanlar tarafından doğal soğutma sağlamak için ve terlemenin önüne geçmek için havada bulunan nemi en gerekli seviye getirmektedir. Bunu yaparken havayı temizler bir nevi süzgeçten geçirir. Bu işlem sırasında klimanızı kullanma ve ortam şartlarına göre de hava filtrelerinin gözenekleri dolar. Zaman içinde hava filtreniz hava sirkülâsyonunu yaparken artık sıkıntı yaşamaya başlar. İşlevini tam olarak gerçekleştiremez. Cihazınız sizin istediğiniz hava ortamını sağlamak için artık sürekli çalışmaya başlayacaktır. Bu da cihazınızın ısınmasına ve zorlanmasına sebep olur. Bu sebepledir ki Klimanızda bulunun hava filtresini kullanma şekli (çalıştırma saati ve bulunduğu ortam) önemlidir. Akyol Klima Servis Suadiye’de mekanınızın bulunduğu yer cadde üzerinde olup olmadığıyla ilgilenmektedir. Nedeni tozun toprağın çok olduğu bir yerde hava filtrenizin gözenekleri çok kısa zamanda dolacaktır. Cihazınızda oluşabilecek arızaların genelinde sizin bakımının rolü çok büyüktür.

Yılda 2 kere yapılan bakım ise cihazınızı daha büyük arızalardan korur, ömrünü uzatır.

Unutmayın elektronik bir cihazın ömrünü siz belirlersiniz.

Klimanızın sizinle birlikte daha uzun ömürlü olması için bizi arayın.

Akyol Klima Servis Suadiye servisinin sizlere hava değişim ünitelerinde vermiş olduğu hizmetler; klimanızın genel olarak yılda 2 kere olmak üzere bakımı, 10 ila 15 günde yapılması gereken rutin bakımı ve eğitimi,  tamir-onarım gibi hizmetler sunmaktadır.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve orijinal parça garantisi sunmaktayız.

6 aylık ve yıllık bakımlar için Akyol Klima Teknik destek servisimizle kontak kurunuz. Klima arızaları için bizi arayın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.