Ana Sayfa / Toshiba Klima / Suadiye Toshiba Klima Teknik Servisi
Suadiye Toshiba Klima

Suadiye Toshiba Klima Teknik Servisi

Suadiye Toshiba Klima Teknik Servisi

Firmamız sizlere İklimlendirme ve havalandırma sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınıza çözümler sunmaktadır.  Suadiye Toshiba Klima Teknik Servisi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile siz İstanbul Anadolu Yakası sakinlerine hizmet vermektedir. Profesyonel ustaları ve güler yüzlü ekibi ile sizlere 7/24 yardıma hazırdır.

Suadiye Toshiba Klima Teknik Servisi sizlere İklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında üretici firmaların klima kullanımı hakkında söylemlerini hatırlatır. Üretici firmalar kullanmakta olduğunuz cihazın periyodik bakımını ihmal etmemeniz gerektiğini belirtmektedir. İşini bilen kişiler tarafından yapılan klima bakımı, hem sağlık açısından hem de elektrik tüketimi bakımından önemi çok büyüktür. Ayrıca üretici firmalar sizlerinde ayda 2 defa olmak kaydıyla hava filtre bakımını yapmanızı önermektedir.

Suadiye Toshiba Klima Teknik Servisi in sizlere sunduğu hizmetler; Klima periyodik bakımı, Hava filtre değişimi, Klima montajı ve demontaj, Klima Sökme-Takma, Klima arıza tespiti ve onarımı, Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir. Klimanızda yapılan tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimlerinde garanti altındasınız. Kaliteli ve orijinal parça kullanmaktayız. Değişen aksamlar olursa onlarda orijinal parça kullanıyoruz. Değişen parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Suadiye Toshiba Klima Teknik Servisi sizlere klima bakımında en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.