Ana Sayfa / Klima / Sultanbeyli Klima Servis
Sultanbeyli Klima

Sultanbeyli Klima Servis

Sultanbeyli Klima Teknik Servis

Hızla gelişen teknolojide ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin toplum olarak ihtiyacımızın karşılanmasında bu cihazların maliyetlerinin ve harcamalarının yüksek olduğunu düşünürüz… Aslında bunun aksine Sultanbeyli Klima Teknik Servis sizlerin şu anda evinizde veya ofisinizde kullanmış olduğunuz Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens veya Toshiba marka ve modeli olsun bakımını yaparak daha verimli ve işlevli hale getirmektedir.

Periyodik olarak bakımları yapılan ve teknolojideki gelişmelerle bütünleşen klimalar oldukça ekonomik ve sessiz hale geldiğini belirtmek isteriz.

Akyol Sultanbeyli Klima Teknik Servis 20 yılı aşkın bir süredir iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında hizmet vermektedir. Amacımız sizlerin memnuniyetini kazanmak olduğundan dolayı bir an olsun bekletmeden hizmet vermektir. Bu sebeple sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Teknik Servisimiz sizlere şu anda kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba gibi marka ve bu markaların tüm modellerinde sunmuş olduğu hizmetler; Klima genel bakım, onarım, teknik arıza tespiti, montaj, demontaj, gaz ölçüm, gaz dolumu, gaz şarjı, klima kart tamiri ve değişimi yapmaktadır.

Sultanbeyli Klima Teknik Servis sizlere her konu yardımcı olmaya hazırdır.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 241 26 28 veya 0216 305 4124

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.