Ana Sayfa / Toshiba Klima / Sultanbeyli Toshiba Klima Teknik Servisi
Sultanbeyli Toshiba Klima

Sultanbeyli Toshiba Klima Teknik Servisi

Sultanbeyli Toshiba Klima Teknik Servisi

Firma olarak gelişen teknolojiyi sizler gibi bizde 20 yıllı aşkın bir süredir izleyerek bugünlere en iyi donanımla geldik. Sultanbeyli Toshiba Klima Teknik Servisi olarak profesyonel bir kadroyla sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefledik. Her an güler yüzlü personelimizle sizlere çözümler sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz.

Akyol Klima, Sultanbeyli Toshiba Klima Teknik Servisi olarak sizlere mobil ağ sistemi ile 7 gün 24 saat içerisinde her an ulaşabilmekteyiz. Sizlere İdeal olan saatlerde çözümler üretiyor, dilediğiniz saate kapınızı çalıyoruz.

Sultanbeyli Klima Teknik Servisimiz yapılan çağrılara en hızlıca cevap verir. Müşterilerinin fikirlerine önem verir. Teknolojiye uyum sağlayarak kendini sürekli yeniler. Her zaman işini bilen ustalarla çalışır. Her zaman kaliteli orijinal parça kullanır. Yapmış olduğu bütün işlerde 1 yıllık işçilik ve değişen parça garantisi verir.

Sultanbeyli Toshiba Klima Teknik Servisi;  klima kullanıcılarının yapması gereken tek şey klimanın hava filtresinin bakımını yapmasıdır. Diğer bakım ve onarım ile ilgili bütün sorunlar için işini bilen uzman bir teknik servisle temasa geçin.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde Sultanbeyli Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere sunduğumuz hizmetler;  Klima periyodik bakımı, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, servis hizmetleri vermektedir.

Daha Fazla Bilgi için Sultanbeyli Klima Teknik Servisin Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.