Ana Sayfa / Daikin Klima / Tuzla Daikin Klima Servis
Tuzla Daikin Klima

Tuzla Daikin Klima Servis

Tuzla Daikin Klima Teknik Servisi

Akyol klima 1996 yılından günümüze kadar iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında hizmet vermiştir. Akyol klima teknolojiyi yakından takip ederek siz Tuzla sakinlerine en iyi hizmeti sunuyor. Firmamız Daikin marka Klimalarda işinde uzman, eğitimli ve tecrübeli teknisyenlerle çalışmaktadır. Tuzla Daikin Klima Teknik Servisi sizlere bu doğrultuda mobil ağ sistemiyle 7/24 hizmet veriyor ve yaptığımız işin arkasında duruyoruz. 1 yıl boyunca sizlere işçilik ve parça değişimlerinde garanti veriyoruz.

Tuzla Daikin Klima Teknik Servisi olarak klima bakımı yıllık periyotlar halinde değişik hava şartlarına uyum sağlaması için, performansını artırmak için, verimli çalışabilmesi için,  klima ömrü uzun olması için ve sağlıklı hava solumak için yılda 2 kere uzman kişilere bakım yaptırmalıyız. Ayrıca klimanızın hava filtresi ihmal edilmemeli ve ayda 2 kere olmak üzere bakımını yapmalısınız.

Klimanızın Hava Filtre Temizliği nasıl Yapılmalı?

Tuzla Daikin Klima Teknik Servis eğer üretici firma başka şekilde önermediyse bakımı şu şekilde yapılır. Filtre yıkanırken kesinlikle kimyasal maddeleri kullanılmamalıdır. Filtrenizi 40 °C’den daha düşük su ile yıkanmalı ve bezle kurulanmamalıdır. Filtreler, herhangi bir ısı kaynağında kurutulmamalı ayrıca direkt güneş de kurutmaya bırakılmamalıdır. Bu durumda da filtre lifleri zarar görebilir. Ortamın hava kirliliğine bağlı olarak belirli aralıklarla en fazla on beş günde bir filtre temizliği yapılmalıdır. İç ünite dış aksamı da elektrik süpürgesiyle tozları alındıktan sonra hafif nemli bezle silinerek kuru bezle kurulanmalıdır. İç ünite dış plastik aksamı temizliği sırasında tiner vb. maddeler kullanılmamalıdır. Aksi takdirde plastik aksam zarar görür.

Daha Fazla bilgi için bizi arayın

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Ümraniye Daikin Klima

Ümraniye Daikin Klima Servis

Ümraniye Daikin Klima Bakım Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.