Ana Sayfa / Arçelik Klima / Ümraniye Arçelik Klima Servis
Ümraniye Arçelik Klima

Ümraniye Arçelik Klima Servis

Ümraniye Arçelik Klima Teknik Servisi

Firmamız teknolojinin gelişmesiyle birlikte 1996 yılında iklimlendirme ve havalandırma sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bu zaman süresinde teknolojide birçok değişim olmuştur. Hiçbir cihaz ilk gün ki gibi kalmamış kendini yenilemiş ve geliştirmiştir. Ümraniye Arçelik Klima Teknik Servisi olarak buna seyirci kalmayarak bizde gün be gün teknolojiyi yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalıştık ve bugünlere geldik.

Ümraniye Arçelik Klima Teknik Servisi sizlere 7/24 hizmet vermeyi garanti eder. Akyol klima servisi olarak servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız olarak 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktadır. Firmamız Arçelik klima bakımı ve Arçelik klima montajı hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Ümraniye Arçelik Klima Teknik Servisi olarak yılda en az 2 kere bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılmış Arçelik iklimlendirme ve havalandırma sistemleri yüksek performanslarda çalışacağı gibi aynı zamanda da ileriye dönük büyük arızalar ortaya çıkmayacaktır.

Ümraniye Arçelik Klima Teknik Servisine çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca klima montajında dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Firmamızı arayarak uzman kadromuzdan, keşif için yardım alabilirsiniz. Montajı doğru yere yapılan klima sorunsuz ve verimli çalışacaktır. Böylece ortamınızın ısınması ve soğuması sorunsuz ve en hızlı şekilde olacaktır. Böylelikle boşa elektrik sarfiyatından kaçınarak bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Genel bakımlar için Akyol Klima Teknik destek servisimizle kontak kurunuz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.