Ana Sayfa / Bosch Klima / Ümraniye Bosch Klima Servis
Ümraniye Bosch Klima

Ümraniye Bosch Klima Servis

Ümraniye Bosch Klima Teknik Servis

Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde zaman içerisinde teknolojide birçok değişiklik olmuştur. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ilk gün ki gibi kalmamış kendini her yıl yenilenmiş ve geliştirilmiştir. Ümraniye Bosch Klima Teknik Servisi olarak bizlerde buna seyirci kalmayarak teknolojiyi gün be gün yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalıştık.

Ümraniye Bosch Klima Teknik Servisi olarak sizlere kurduğumuz bir düzen olan mobil ağ sistemi ile 7/24 hizmet vermeyi amaçladık. Akyol klima servisi olarak servis esnasında değiştirilen parçalara 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Tamiri yapılan parçalarda işçilik garantisini de 1 yıl boyunca vermekteyiz.

Ümraniye Bosch Klima Teknik Servisi sizlere Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinden daha fazla yarar sağlamanız için klima montajında dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bizi arayarak uzman kadromuzdan, keşif için yardım alabilirsiniz. Montajı doğru yere yapılan klima sorunsuz ve verimli çalışacaktır. Böylece ortamınızın ısınması ve soğuması sorunsuz ve en hızlı şekilde olacaktır. Böylelikle boşa elektrik sarfiyatından kaçınarak bütçenize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Daha fazla bilgi için Akyol Klima Teknik servisimizle kontak kurunuz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Sultanbeyli Bosch Klima

Sultanbeyli Bosch Klima Servis

Sultanbeyli Bosch Klima Teknik Servisi Akyol Klima bakım servisi 20 yıllık teknik tecrübesi ve profesyonel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.