Ana Sayfa / Toshiba Klima / Ünalan Toshiba Klima Teknik Servisi
Ünalan Toshiba Klima

Ünalan Toshiba Klima Teknik Servisi

Ünalan Toshiba Klima Teknik Servisi

Ünalan Toshiba Klima Teknik destek servisi 1996 yılından bu zamana kadar siz Ünalan sakinlerine hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar Klima sektöründe Toshiba Marka Klimalarda sizlere en iyi hizmeti vermenin onurunu yaşamaktadır. Firmamız, Ünalan Toshiba Klima Teknik Servisi olarak sizlere kaliteden ödün vermeden müşterilerinin istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi birincil görev bilmektedir. Yıllardır siz Ünalan sakinlerine uzman kadromuzla Toshiba klima teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Ünalan Toshiba Klima teknik servis olarak sizlere kullanmış olduğunuz klimanın hava filtre temizliğinin sağlığınız açısından çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Ünalan da yaşayan sakinlerin yoğun trafikten dolayı soluduğu hava yeterince sağlıklı değildir, bir de klimanızın filtresini düşünün sürekli hava sirkülâsyonu içerisinde çok fazla kir ve toza maruz kalmaktadır. Klimanız zaman içerisinde performans düşüklüğü yaşamaya başlayacaktır. Yeterli olmayan hava size gelmeyecek cihazınız uzun zaman çalışacak fakat istediğiniz ısıya ulaşmayacak ve zamanla yorulacaktır. Bu sebepledir ki ayda 2 kere hava filtrenizin temizliğini yapmalısınız. Yâda profesyonel ellerden yardım almalısınız. İster temizletme olsun ister eğitim için olsun bizi arayabilirisiniz.

Akyol Klima Ünalan Toshiba Klima Servisi verdiği hizmetler; Klima bakım ve onarım, montaj, Gaz kaçağı kontrolü, gaz dolumu, mevsime göre ısı ayarı, filtre değişim ve temizliği, arıza tespiti, klima kart tamiri ya da değişimi hizmetleri sunmaktadır.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kayışdağı Toshiba Klima

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.