Ana Sayfa / Arçelik Klima / Üsküdar Arçelik Klima Servis
Üsküdar Arçelik Klima

Üsküdar Arçelik Klima Servis

Üsküdar Arçelik Klima Teknik Servisi

Firmamız teknolojinin gelişmesiyle birlikte 1996 yılında Üsküdar da iklimlendirme ve havalandırma sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bu zaman içerisinde teknolojide birçok değişiklik olmuştur. Hiçbir elektronik cihaz ilk gün ki gibi kalmamış kendini yenilenmiş ve geliştirilmiştir. Üsküdar Arçelik Klima Teknik Servisi olarak bizlerde buna seyirci kalmayarak teknolojiyi gün be gün yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalıştık.

Üsküdar Arçelik Klima Teknik Servisi olarak sizlere kurduğumuz bir düzen olan mobil ağ sistemi ile 7/24 hizmet vermeyi amaçladık. Akyol klima servisi olarak servis esnasında değiştirilen parçalara 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Tamiri yapılan parçalarda işçilik garantisini de 1 yıl boyunca vermekteyiz.

Firmamız Arçelik iklimlendirme ve havalandırma sisteminin bakımı, onarım, montaj, demontaj, gaz kaçağı tespiti, arıza tutanağı, klima kart tamiri veya değişimini yapmaktadır.

Üsküdar Arçelik Klima Teknik Servisi olarak İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde yılda en az 2 kere bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılmış Arçelik iklimlendirme ve havalandırma sistemleri yüksek performanslarda çalışacağı gibi aynı zamanda da ileriye dönük büyük arızalar ortaya çıkarmayacaktır.

Klimanız iç ve dış ortamlarda değişik hava olaylarına maruz kalmaktadır. Bu nedenle cihazınızın ısı transfer yüzeylerinde kirlenme meydana gelir zamanla cihazınızda performans düşüklüğü ortaya çıkar bu nedenle bakımını ihmal etmemelisiniz.

Genel bakımlar için Akyol Klima Teknik destek servisimizle kontak kurunuz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.