Anasayfa » Acıbadem Klima Servis

Acıbadem Klima Servis

by admin
Acıbadem Klima

Acıbadem Klima Servis

Akyol Acıbadem Klima Servis olarak sizlere birkaç bilgiden bahsetmek isteriz. Isıtma ve soğutma cihazları mutlak nemi azaltmaktır. Klimalarla işlenen hava nem dengesini insan vücut ayarına getirir. Havada gerekli olan nem bizim kendimizi ferahlamış yâda rahatlamış olduğumuz hissi verir. Farkında olmadan üzerimizde oluşan baskı kalkmış olur. Yaz aylarında dilersek serin ve ferah bir hava sağlarız. Klimalar kış aylarında ise sıcak ya da ılık hava ortamı sağlamaktadır. Bu bize teknolojinin sağladığı mükemmel bir hizmettir.

İnsan hayatını etkileyen birçok faktör vardır. Bunlardan biride içinde bulunduğumuz hava şartlarıdır. Bazen inanılmaz bir sıcak havaya maruz kalırız bazense müthiş bir soğukla yüzleşmek zorunda kalırız. Burada imdadımıza ısıtma ve soğutma sistemleri yetişmektedir. Bu sebepledir ki klima artık biz için olmazsa olmazlar arasına girmiştir.

Genel bakım

1-Klimanızın marka ve modeline göre aylık yapılması gereken filtre temizliğidir.

2-Belirli aralıklarla Hava filtresinin yenisiyle değiştirilmelidir.

3-Yıllık olarak mevsim dönüşlerinde genel bir bakım yaptırılması gerekmektedir.

Akyol Klima sizde bulunan Beko, Bosch, Daiken, Arçelik, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi Markalı olan tüm klimaların ve modellerinin bakım ve onarımını yapmaktadır.

Sizlere için yaptığımız her hizmette 1 yıl işçilik ve orijinal parça garantisi veriyoruz.

Referanslarımız

Pandemi sürecinde klima kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için  https://ailevecalisma.gov.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Klima bakımı ile ilgili bilgiyi Klima bakımı nasıl yapılır? Linkimizden daha detaylı öğrenebilirsiniz.

6 aylık ve yıllık bakımlar için Akyol Acıbadem Klima Servis destek birimimizle kontak kurunuz. Klima arızaları için bizi arayın.

You may also like