Altıntepe Siemens Klima

Altıntepe Siemens Klima Teknik Servis

Altıntepe Siemens Klima Teknik Servis sizlere iklimlendirme ve havalandırma konusu ile ilgili yılların getirdiği deneyim ve tecrübelerle ve uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Sizlere bu zamana kadar en iyi hizmeti vererek güveninizi kazandık. Sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilmek için mobil ağ sistemi ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Altıntepe Siemens Klima Teknik Servis sizlere klima bakım, onarım, teknik arıza belirlenmesi, gaz ölçüm, dolum ve gaz kaçağı, klima montajı, takma ve sökme, demontaj, klima yer belirlenmesi gibi işlemleri yapar. Ayrıca klima kart tamiri ve değişimi yapmaktadır. Klima yer belirlenmesi işlemini sizlere sunar. Bunun gibi iklimlendirme ve havalandırma sisteminde sizlere her an yardıma hazırdır. Sizlere sunduğu tüm hizmetlerde işçilik ve parça değişimi 1 yıl süresince geçerlidir.

Altıntepe Siemens Klima Teknik Servis sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemini yapan üretici firmalar yapmış oldukları cihazların yılda 2 defa olmak üzere genel bir bakım ve temizliğinin yapılması gerektiğini belirtmektedir. Bu bakımın amacı;

1-Zaman içerisinde hava kanalları havada dolaşan toz ve kirden kaynaklı dolar ve havada artık bu tozlar mikroplaşarak soluduğunuz havaya karışır buda sağlığınızı olumsuz etkiler. Cihazınızın genel bakımı ve temizliğinin yapılması sağlık için çok önemlidir.

2- Cihazınızın zaman içinde performansı düşer normal akışı için genel temizliği gerekli

3- Zaman içerisinde cihazınızın iç ve dış ünite havalandırma kanalları dolar bu da klimanızın veriminin düşmesine neden olur. Cihazınız istenilen ısıya gelebilmek için devamlı çalışmak zorunda kalır. Bu da faturanızın daha kabarık gelmesine neden olur.

Altıntepe Siemens Klima Teknik Servis sizlere hava filtrenizin bakımı için başka bir şekilde belirtilmediyse şu şekilde yapabilirsiniz;

1-Öncelikle ön paneldeki hava filtresini çıkarıp ılık bir su ile kimyasal bir ürün kullanmadan temizlenmesini tavsiye eder.

2- Güneş görmeyen bir yerde kurumasını sağlayın

3-Hava filtresini takmadan cihazınızı çalıştırmayın.

Not: Eğer hava filtreniz içerisinde çok fazla toz barındırmıyorsa elektrikli süpürge vasıtası ile temizleye bilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28