Batı Ataşehir Arçelik Klima Teknik Servis

Batı Ataşehir Arçelik Klima Teknik Servis

Batı Ataşehir Arçelik Klima Teknik Servisi olarak şunun farkındayız ki Pandemi hayatımızda çok şeyi değiştirdi. Önceliğimiz hijyen ve sosyal mesafe oldu. Burada asıl amaç soluduğumuz havanın virüslerle dolu olmamasıydı. Bu sebepledir ki kullandığımız klimanın bulunduğu ortamdaki hava şartlarına dikkat eder olduk. Burada en çok dikkat etmemiz gereken klima filtre temizliğidir.

Firmamız teknolojinin bize kazandırdığı İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen iklimlendirme ve havalandırma sistemleri birçok yönden fayda göstermektedir. Fakat yıllık rutin bakımları yapılmayan bu cihazlar hastalık saçmaya başlıyorlar. Bakımı yapılmamış klimalar astımdan tutunda alerji, göz hastalıkları ve kulak burun boğaz gibi birçok hastalığa kapı açmaktadır.

Akyol Klima Teknik Servis olarak bu rahatsızlıklardan korunmak adına klima kullanılırken sıcaklığın dışarıdaki hava durumuna göre ayarlanması gerektiğini vurgulamak isteriz. Klimanın dışarıdaki hava sıcaklığından en fazla 6-7 derece düşüklükte ve yüzde 40-45 nemle çalıştırılması gerekmektedir.

Batı Ataşehir Arçelik Teknik Servisin klima bakımı esnasında verdiği hizmetler

– Klimanın iç ve dış ünitesinin bataryaları ve fanları kontrol edilip temizlenmektedir.

– Klimanızın iç ve dış ünite fanlarının yatakları ve kanatları kontrol ediyoruz. Klimanızın arızası varsa yapılmaktadır.

– Drenaj tavası ve drenaj hattı kontrol ediyoruz., temizliği ve değişimi yapılmaktadır.

– Elektrik kutusu ve sinyal hatta kontrol ediyoruz. Ayrıca gerekli düzeltmeler ile ihtiyaç varsa tamiratı yapıyoruz.

– iklimlendirme ve havalandırma sistemi filtre temizliğini yapmaktayız. Bu konuda sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

– Periyodik bakımlar dışında gaz basıncı kontrol edilerek, gaz kaçağı olup olmadığına bakılır.

– Gaz ile ilgili herhangi bir sorun varsa, gaz basıncı yükseltilerek ilave gaz şarj edilerek sistem düzgün çalışır hale getirilmeli

Batı Ataşehir Arçelik Klima Teknik Servis olarak  bizler Klimalarınızın periyodik bakımlarını yapmaktayız.

Bakımını yaptığımız klima markalarımızın sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba

Referanslarımız

Pandemi sürecinde klima kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için  https://ailevecalisma.gov.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0549 241 2628 veya 0216 305 41 24