SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Bostancı Toshiba Klima Teknik Servis

Firmamız sizlere 20 yılı aşkın bir süredir Toshiba marka ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Bostancı Toshiba Klima Teknik Servis sizlere 7/24 hizmet sunarken vermiş olduğu hizmette İşçilikte ve parça değişimlerinde sizlere 1 yıl hizmet garantisi sunmaktadır.

Bostancı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakımının sağlık açısından neden önemli olduğunu şöyle açıklıyor. Kullanmakta olduğunuz ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi birçok maddeyi havayı filtre ederek toplar. Cihazınızın hava filtresi sizlerin görmediği bu sağlığa zararlı olan cisimleri kemdi bünyelerine hapsederler. Bunlar zamanla cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Ayrıca artık ayrıştıramadığından havaya tekrar salınımı başlar en azından sağlık adına evde hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Ayrıca eğer cihazınızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Bostancı Toshiba Klima Teknik Servis olarak Doktor tavsiyesi olan klima kullanım şekli şöyledir; O günkü hava değerlerinin 6-7 derece üstü ya da altı kullanılmalıdır. Ayrıca bulunulan mekânın nem seviyesi %40 olarak ayarlanmaları.

Bostancı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere klima genel bakım, arıza tespiti ve onarım, gaz kaçağı tespiti, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri veya değişimi, klima takma ve sökme hizmet, gibi hizmetler sunmaktayız.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

Bostancı Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28