Caddebostan Beko Klima Servis

by admin
0 Yorum

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis

Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli olan zararlı tarafları bilip bertaraf etmektir. Klimaları en zararlı tarafı yıllık olarak yapılması gereken bakımların yapılmamasıdır. Bakımı yapılmayan klimamlar zamanla sağlığımıza zarar verir. Bu nedenle Caddebostan Beko Klima Teknik Servis sizlere klimanızı en sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için 20 yıldır klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Caddebostan Beko Klima Teknik Servisi özellikle bakımı düzenli yapılan cihazların hayatımıza konfor sağlamsı dışında faydaları olduğunu, doğru kullanımda hem sağlık açısından hem de enerji sarfiyatı bakımından çok ciddi farklar olduğunu belirtmektedir. Sağlıksal anlamda ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker ve solunum rahatsızlığı olanlara hekim tarafından tavsiye edilen bir cihazdır. İklimlendirme ve havalandırma sistemleri özellikle ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında bu tür cihazların daha faydalı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak yararlı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler;  Klima periyodik bakımı, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri ya da değişimi, yöntem destek, servis hizmetleri vermektedir.

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis klimanızda yaptığı bütün prosedürler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi veya onarımı garantisi veriyor. Kullanmakta olduğunuz bütün malzemelerin orijinal ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

You may also like

Yorum Bırak