SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Çamlıca Toshiba Klima Teknik Servis

Teknolojinin bize sunduğu hizmetler saymakla bitmez. Çamlıca Toshiba Klima Teknik Servis teknolojinin bize iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında verdiği hizmetlerin bakım ve onarımını 20 yıla aşkın bir süredir yapmaktadır.

Çamlıca Toshiba Klima Teknik Servis olarak, üretici firmaların ve sağlık kuruluşlarının klima bakımının yapılma gerekçesini şu şekilde açıklamıştır;

  • Klimaların zaman içinde performansı düşer, performansını, verimi artırmak için ve daha derli toplu çalışmasa bilmesi için sizin kullanım biçimine 1 ya da 2 kez genel bakımı yapılmalıdır.
  • Zamanla içerisinde havadan oluşan toz ve polenler kötü kokuya neden olur.
  • Klimanıza yapılan bakımlar cihazınızın ömrünü uzatır.
  • Cihazınıza yapılan bakımla zaman içinde oluşabilecek arızların önüne geçersiniz.
  • Cihazınıza yapılan bakımla %30 ila %40 arasında enerji tasarrufu sağlarsınız.
  • Cihazınıza yapılan bakımlarla çoğu hastalıktan korunursunuz. Bu prosedür sağlık için hayati önem taşır.

Çamlıca Toshiba Klima Teknik Servis özellikle klima, sağlık sektöründe de bilhassa belirli kıstas olan grup için oldukça önemli olduğunu belirtmektedir.

  • Klimalar hekim tarafından bilhassa ileri yaşta olan yaşlılara, kalp, şeker ve astım, nefes darlığı gibi rahatsızlığı olanlara tavsiye edilir. Nedeni ise klimalar ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Ayrıca klimaların havayı filtre ederek ortamıda bulunan havayı temizlemesi çok önemlidir. Fakat genel bakımı yapılmayan klimalar bu kişilerin sağlığını riske atar.

Çamlıca Toshiba Klima Teknik Servis sizlere hizmet vermeden önce sizlerin memnuniyetini dikkate alan bir kuruluştur. Bu nedenle sizlere 7/24 hizmet vermekle kalmayıp yapmış olduğu tüm hizmetlerde 1 yıl garanti vermektedir.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

Çamlıca Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28