Çengelköy Mitsubishi Klima Teknik Servis

İster Mitsubishi, ister başka bir marka olsun her zaman daha konforlu bir yaşam sunar klimalar ve havalandırma sistemleri. Soğuktan korunma yollarından biridir klimalar. Çengelköy Mitsubishi Klima Teknik Servis 10 yılı aşkın bir süredir ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakım ve onarım teknik servisini yapmaktadır.

Çengelköy sakinlerine bakımı yapılmayan klimalardan biraz bahsetmek istiyoruz. Periyodik olarak yılda 2 defa uzmanlar tarafından bakımı yapılmayan klimalar insan sağlığını olumsuz etkilemekte ve mali açıdan da sizleri zarara uğratmaktadır.

Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kir ve tozlar zaman içerisinde daha büyük tahribatlara neden olur. Tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması da gerekmektedir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima genel bakımı yapılması son derece önemlidir. Bakımı yapılmayan cihazların verimi düşer, enerji sarfiyatı artar.

Bakımı Yapılan bir Klima Nasıl Çalışır?

  • Kullanım süresi uzar, performansı artar.
    • Düzenli çalışır, verimi artar ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlar.
    • Daha az elektrik kullanır çünkü devamlı çalışmak zorunda kalmaz.
    • Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
    • Olmadık anda arıza yapmaz.

Çengelköy Mitsubishi Klima Teknik Servisin sizlere sunduğu hizmetler;  Klima genel bakımı, teknik destek, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima Gaz ölçümü ve gaz şarjı, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, servis hizmetleri vermektedir. Cihazınızda yaptığımız tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi garantisi veriyoruz. Kullanmakta olduğumuz tüm malzemelerin kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Her zaman orijinal parça kullanıyoruz.
Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 0542412628 veya 0216 305 4124