Anasayfa » Erenköy Klima Teknik Servis

Erenköy Klima Teknik Servis

by admin
Erenköy Klima

Erenköy Klima Teknik Servis

Firmamız 1996 yılından günümüze kadar Arçelik, Bosch, Daikin, Beko, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi gibi markalı İklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında bakım ve onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. Erenköy Klima Teknik Servis sizlere mobil ağ desteği ile 7/24 hizmet sunarken vermiş olduğu hizmette İşçilikte ve parça değişimlerinde sizlere 1 yıl hizmet garantisi sunmaktadır.

Erenköy Klima Teknik Servis olarak sizlere Arçelik. Bosch,  Daikin, Beko, Siemens, Toshiba ve Mitsubishi gibi markalı İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin bakımının sağlık açısından önemini şöyle açıklıyor.

Kullanmakta olduğunuz İklimlendirme ve havalandırma sistemleri havada bulunan fakat gözle görülmeyen tozları ve polenleri filtre ederek toplar. Klimanızın hava filtresi sizlerin görmediği toz ve partikülleri kendi bünyelerine hapseder. Bunlar zamanla cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Cihazınız bunları zaman içerisinde ayrıştıramaz hale gelir.  Cihazınız bunları tekrar havaya salmaya başlar. Evde veya  ofisinizde  kullanmakta olduğunuz yerde cihazınızın hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Ayrıca cihazınızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Erenköy Klima Teknik Servis olarak

Erenköy sakinlerinden talep ettiğimiz konu cihazlarının hava filtre ünitelerini iki haftada bir klimanızın hava filtre ünitesini temizlemektir.

Akyol Klima olarak sizlere verdiğimiz hizmetler.

Klima genel bakımya pmaktayız

Arıza tespiti ve onarımı,

Gaz kaçağı tespiti, gaz ölçüm ve dolumu,

Klima kart arızası tamiri veya değişimi,

Klima takma ve sökme hizmet, gibi hizmetler sunmaktayız.

Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba

Referanslarımız

Pandemi sürecinde klima kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için  https://ailevecalisma.gov.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

You may also like