SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Erenköy Toshiba Klima Teknik Servis

Her zaman teknoloji ürünlerin yararlı taraflarıyla ilgileniriz fakat zararlı yönlerine çoğumuz bakmadan bizlere sağladığı konfora bakarız. Aslında zararlı yönlerini de bilip önlem almamız bizlere birçok fayda sağlar. Erenköy Toshiba Klima Teknik servisi özellikle bakımı düzenli yapılan cihazların hayatımıza konfor sağlamsı dışında faydaları olduğun, doğru kullanımda hem sağlık açısından hem de enerji sarfiyatı bakımından çok ciddi farklar olduğunu belirtmektedir. Sağlıksal anlamda ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker ve solunum rahatsızlığı olanlara hekim tarafından tavsiye edilen bir cihazdır. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri özellikle ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında bu tür cihazların daha faydalı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak yararlı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Erenköy Toshiba Klima Teknik servis olarak yaptığımız araştırmalarda ve deneyimlerimiz sonucu bakımı yapılan bir klimanın daha düzenli çalıştığı, kolay kolay arıza çıkarmadığını, uzun ömürlü ve veriminin daha yüksek olduğunu gördük. Ayrıca enerji sarfiyatında %40lara varan bir fayda sağladığını vurgulamak isteriz.

Erenköy Toshiba Klima Teknik Servis olarak iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin bakım ve onarım hizmeti sizlere vermekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz tüm ürünlere orijinal ve kalitelidir.

Erenköy Toshiba Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusu ile ilgili her zaman arayabilirisiniz.

Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçiniz. bizi arayın Telefon: 05492412628 veya 0216 305 41 24

 

Erenköy Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28