Fenerbahçe Mitsubishi Klima Teknik Servis

Fenerbahçe Mitsubishi Klima Teknik Servis olarak en iyi teknoloji ürünlerinden biri olan Mitsubishi marka klimaların kullanım olarak da yeterlilik konusunda da verimleri çok yüksektir. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alırken ve kullanırken özellikle DC inverter Teknoloji klimanın enerji sarfiyatını azaltan bir sistem olmasına dikkat edilir. Ayrıca Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin anti bakteriyel oluşu özellikle alerji ve astım gibi rahatsızlıkları olanlar için daha cazip hale gelmektedir.

Mitsubishi marka İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde kullanılan teknolojiler de zaman içinde değişmiştir. Mitsubishi markalı klimalar buna çok iyi bir örnektir. Mitsubishi klimalarda uygulanan DC inverter Teknoloji, klimanın enerji sarfiyatını azaltan bir sistemdir. Burada asıl amaç kompresör hızının istenilen seviyesine gelmesidir. Fenerbahçe Mitsubishi Klima Teknik Servis olarak biz sizlere klimanızın genel bakımını yaparken Kompresör bakımını ve genel olan bakım ve temizliğini yaparak, cihazınızın hız kazanmasını sağlıyoruz.

Fenerbahçe Mitsubishi Klima Teknik Servis sizlerin evinize,  ofisinize ya da işyerinize taktırdığınız klimalarda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamak istiyoruz. Öncelikle Cihazı taktırmak istediğiniz alanın metre karesine pencere yanını veya kapı yanına taktırmak istediğiniz şekle göre klimanızı saptamalısınız. 7.000 Btu/h. – 24.000 Btu/h. arasında soğutma-ısıtma kapasitesine sahip olan klimalar genelde konutlarda ve ufak ofislerde tercih edilirler. 24.000 Btu/h. ile 60.000 Btu/h. arası ticari tip programlar için (mağaza, büyük ofis, cafe vb.) kapasiteleri de mevcuttur. Klimalarda Btu klimanızın bir saatte ortamdan taşıdığı ısı miktarını belirtmek için kullanılır. Klimalarda BTU arttıkça klima maliyeti de artmaktadır.

Fenerbahçe Mitsubishi Klima Teknik Servis sizlere verdiği hizmetler;

1-Klima kart değişimi veya tamiri hizmeti,

2-Genel olarak iç ve dış ünite bakımı ve temizliği

3- Takma ve sökme işlemi yapmakta

4-Cihazınızın yerinin belirlenmesi ve monte edilmesi ve demontaj

5-Gaz ölçümü yapılması, gaz dolum ve gaz şarj etme

6-Arıza belirlenmesi ve onarımı, filtre Temizliği

7- Klima bakım ve onarım gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28