Anasayfa » Göztepe Beko Klima Servis

Göztepe Beko Klima Servis

by admin
Göztepe Beko Klima

Göztepe Beko Klima Teknik Servis

Göztepe Beko Klima Teknik Servis siz Göztepe Sakinlerine 20 yıl gibi uzun bir zamandır sizlere iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde bakım, onarım, arıza tespiti, gaz dolum, gaz şarj, klima kart tamiri ya da değişimi gibi hizmetleri sunmaktadır.

Teknolojiyle birlikte birçok şey değişmiştir. Fakat elimizde olanı son ana kadar kullanmak akılcı bir çözümdür çoğu kez. Bu nedenle Göztepe Beko Klima Teknik Servis sizlerin şu anda kullanmakta olduğu klimanıza her türlü bakımı 1 yıl garanti kapsamında sizlere vermektedir.

Göztepe Beko Klima Teknik Servis sizlerin kullandığı klimaların hava Filtrelerinin nasıl ve ne şekilde olduğunu şöyle belirtmektedir.

Mevcut ortak filtre seçenekleri vardır:

  • Tek kullanımlık filtreler: Bu filtreler biraz pahalı ve bunun yanı sıra yalnızca büyük toz partiküllerini önlemek için geliştirilmiştir. Çok az etkileri vardır. Ancak, bu tür filtrelerden polen ve küf gibi ufak parçacıkları filtrenizden direkt olarak geçirebilir.
  • Yıkanabilir “elektrostatik” filtrelerin toz, kir ve diğer maddeleri çeken bir statik özelliği vardır. Bu filtreler daha etkili ancak yine de ufak parçacıkları bloke eder.
  • Fileli “alerji” filtreler tuzak için çok yoğun örgü malzeme kullanımlı ve polen gibi büyük alerjenleri ortadan kaldırır. Bu tür filtreler 35 ila% 50 verimlidir.
  • Elektronik hava temizleyicileri ufak parçacıkların% 94 oranında faydalıdır ve havadaki virüslerin % 80 kadar etkilidir. Polen ve küf sporları ortadan kaldıran partikülleri bir iyonize elektrik alanı oluşturarak yok eder.
  • HEPA fırın filtreleri “altın standart” dir. Bu filtreler temiz hava sağlamakta hayati önemi olduğu için genelde üretim hanelerde, hastaneler ve elektronik gibi ticari programlarda kullanılır.

HVAC sistemi için doğru klima filtresi öğrenmek için, bizi arayın.

Gelin sizde müşterimiz olup uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

You may also like