Ana Sayfa / Klima / Göztepe Klima Servis
Göztepe Klima

Göztepe Klima Servis

Göztepe Klima Teknik Bakım Merkezi

Göztepe Klima Bakım Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek,
şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Göztepe Klima gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği üst düzeye çıkarmıştır.

Hassas ve modern klima servis teknolojisi, bakım-arıza-montajı süreci üzerindeki amaç, hızlı, yüksek kaliteli ve garantili hizmetimizin teminatıdır.

Klimalar tek iç ve tek harici üniteden oluştuğundan kullanmakta olduğunuz klimaların önünde mobilya ya da perde olmaması.

Hava çıkışlarını kapatılmaması durumundan önemli meydana geldiği benzeri harici üniteyi de güneşten, tozdan ve sineklerden korumanız gerekir.

Bunun amaçla güneş görmeyecek ve modeline göre dik veya yatay bir yere monte edilmesi ve üst kısmına sineklik benzeri bir cisim geçirilmesi önemlidir.

Bakım Yaparken

Bunun yanında klimalarınızın toz toplayıcı filtrelerinin itinalı olarak temizlenmesi de önemlidir. Tersi halde bu filtrelerde biriken tozlar sebebiyle hem daha çok enerji harcamanız gerekecek hem de burada biriken tozlar içinde bulunan bakteriler de bilhassa üst solunum yolu hastalıklarına ne sebeple olacaktır.

Bu konuda sıhhatiniz bakımından zarar veren olabilecek haber de bilhassa yazın klimaların istikametini doğru tam yattığınız yere gerçek ayarlamanızdan kaynaklanmaktadır. Bu biçimde adale tutulmaları oluşabileceği benzeri yaz ortasında Grip olmanız da söz konusudur.

Klima hakkında bilgiler içerisinde yer alan ve faydalanabileceğiniz bilgilerden biri de düşük ısı değeri ve yüksek fanda çalıştırmak yerine yüksek sıcaklıkta daha düşük ve orta fan hızında çalıştırmanızın daha kaliteli bir ısınma ya da soğutma gerçekleştireceğidir.

Sadece uyurken değil gün içerisinde de klimanın üfleme yönünde bulunmanız ve burada fazla vakit geçirmeniz de hastalanmanıza neden olabileceğinden unutmamanız gerekmektedir.

Göztepe Klima Bakım Servisi sizlere teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

 İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.