İçerenköy Beko Klima Teknik Servis

by admin
0 Yorum

İçerenköy Beko Klima Teknik Servis

İçerenköy Beko Klima Teknik Servis sizlere iklimlendirme ve havalandırma konusunda yılların getirdiği deneyim ve tecrübelerle ve uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Sizlere bu zamana kadar en iyi hizmeti vererek güveninizi kazandık. Sizlere en iyi hizmeti en hızlı biçimde verebilmek için mobil ağ sistemi ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

İçerenköy Beko Klima Teknik Servis sizlere İklimlendirme ve havalandırma sistemini yapan üretici firmalar yapmış oldukları cihazların yılda 2 defa olmak suretiyle genel bir bakım ve temizliğinin yapılması gerektiğini belirtmektedir. Bu bakımın amacı;

1-Zaman içerisinde hava kanalları havada dolaşan toz ve kirden kaynaklı dolar, cihazınızın verimi düşer. Performansı azalır.

2-Zaman içerisinde hava kanalları havada dolaşan toz ve kirden kaynaklı dolar ve havada artık bu tozlar mikroplaşarak soluduğunuz havaya karışır buda sağlığınızı olumsuz etkiler. Cihazınızın genel bakımı ve temizliğinin yapılması sağlık için oldukça önemlidir.

2- Cihazınızın zamanla performansı düşer normal akışı için genel temizliği gerekli

3- Zaman içerisinde cihazınızın iç ve dış ünite havalandırma kanalları dolar bu da klimanızın veriminin düşmesine neden olur. Cihazınız istenilen ısıya gelebilmek için devamlı çalışmak zorunda kalır. Bu da faturanızın daha kabarık gelmesine neden olur.

İçerenköy Beko Klima Teknik Servis sizlere hava filtrenizin bakımı için eğer başka bir biçimde belirtilmediyse şöyle yapabilirsiniz;

1-Öncelikle ön paneldeki hava filtresini çıkarıp ılık bir su ile kimyasal bir ürün kullanmadan temizlenmesini önerir.

2- Güneş görmeyen bir yerde kurumasını sağlayın

3-Hava filtresini takmadan cihazınızı çalıştırmayın.

Not: Eğer hava filtreniz içerisinde çok fazla toz barındırmıyorsa elektrikli süpürge sayesinde temizleye bilirsiniz.

İçerenköy Beko Klima Teknik Servis sizlere klima bakım, onarım, yöntem arıza belirlenmesi, gaz ölçüm, dolum ve gaz kaçağı belirlenmesi prosedürünü yapar. Klima kart tamiri ve değişimi yapmaktadır. Klima montaj ve demontaj hizmeti sunmaktadır. Klima yer belirlenmesi prosedürünü sizlere sunar. Bunun gibi iklimlendirme ve havalandırma sisteminde sizlere her an yardıma hazırdır. Sizlere sunmuş olduğu bütün hizmetlerde 1 yıl garanti vermektedir.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

You may also like

Yorum Bırak