Ana Sayfa / Klima / İçerenköy Klima Servis
İçerenköy Klima

İçerenköy Klima Servis

İçerenköy Klima Teknik Bakım Merkezi

İçerenköy Klima Merkezi Sizlere bir telefon kadar yakın İçerenköy semt sakinlerine sunmuş olduğumuz klima bakım hizmetinden bahsedersek. Montaj-Demontaj,parça değişimi,bakım ve yenileme gibi  hizmetlerdir.

Klimalar özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı nem olan havalarda nem toplama özelliğinden dolayı çok daha fazla ferahlık vermektedir. İklimlendirme cihazları soğutucu olarak kullanıldığında genellikle sistem tarafından işlenen havanın nemini azaltır. Klimanız evaporator boruları işlenen havadan aldığı su buharını yoğunlaştırır. Suyu bir kanala gönderir ve su buharını soğutulan alandan alarak, bağıl nemi düşürür. Zaman içerisinde bu işlemi yapan cihazınız bakıma ihtiyaç duyar. İçerenköy Klima Teknik Merkezi sizlere cihazınızın periyodik bakımlarını ve onarım hizmetini sunmaktadır.

Pek çok birey evine ya da ofisine klima alırken yanlış tercihler yaptığından ötürü klimalardan talep ettikleri benzeri dik performansta randıman alma dair sorun yaşayabilmektedir. Genel olarak klima seçerken dikkat edilmesi gerekenler göz ardı edildiğinde uyumlu olmayan klima alımları memnuniyetsiz kullanımlara ne sebeple olabilir. Bu yüzden klima alırken montaj edilmesinden servis hizmetlerine civarı birçok hususa dikkat etmek gerekiyor.

İçerenköy Klima olarak en önemli tavsiyemiz

İlk olarak dikkat etmeniz gerekli olan husus cihazınızın gerçek yere monte edilmesi gerektiğidir. Yanlış yere monte edilmiş meydana gelen ya da kapasitesinden daha küçük alanlarda kullanılan cihazların sıhhatiniz üstünde negatif etki yaratabilmesi mevzubahis olduğundan ötürü bu konulara bununla birlikte dikkat etmeniz gerekiyor. Bu yüzden keşif ve montaj işlemlerinin uzman bireyler aracılığıyla inşa edilmesi kocaman bir öneme sahiptir. Bunun amaçlı de satın alma gerçekleştireceğiniz şirketlerin sizlere emin servis hizmeti vermeleri çok önemlidir. Bizzat içerisinde servis personeli mevcut olmayan firmalar cihazınızın monte edilirken oluşabilecek hatalarından ötürü mesuliyet onay etmeyeceğinden ötürü bu konuya önem vermeniz gerekir. Bununla Birlikte sizlere en az 2 sene ürün garantisi vermesi ve 10 sene yedek parça tedarik etme dair dayanak olması da çok önemlidir.

Klima seçerken dikkat edilmesi gerekenler içinde göz ardı etmemeniz gerekli olan bir husus da az enerji sarfiyatı yapması gerektiğidir. Isıtma ve soğutma ihtiyaçlarınızı karşılarken çok pek cereyan harcayan klimalar kullanmanız zarar etmenize ne sebeple olabileceğinden almayı düşündüğünüz cihazın az enerji sarf ettiğine dikkat etmeniz gerekiyor.

Bunun yanında pek gürültü yapmayan cihazlar kullanmaya çalışmanız da kocaman bir önem taşır. Bu özelliklerin dışarısında almayı düşündüğünüz klimanın Heat Pump niteliğine sahip meydana gelmesine da dikkat ediniz. Şayet klimanızın hem bir ısıtma hem bir soğutma niteliğine sahip olmasını istiyorsanız bu özelliğin bulunması gerekir.

Pek çok birey klima alırken yalnızca marka ve ebadına bakmakta öbür özelliklerini göz önünde bulundurmamaktadır. Klima seçerken dikkat edilmesi gerekenler göz önünde bulundurulduğunda cihazınızdan daha pek randıman alabilmeniz ve istediğiniz konforu yaşayabilmeniz olası olacaktır. Böylece cihazlarınızın sizlere daha uzunca zaman daha dik performans ve verimlilikle hizmet etmesi de olası olacaktır.

İçerenköy Klima Bakım Merkezi sizlere teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

 İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kartal Klima

Kartal Klima Servis

Kartal Klima Teknik Bakım Merkezi Kartal Klima servisi Akyol Klima’nın uzun yıllar ısıtma ve soğutma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.