İçerenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis

İçerenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis olarak kullandığınız marka İster Mitsubishi, ister başka bir marka olsun her zaman daha konforlu bir yaşam sunar klimalar. Her mevsim dilediğimiz gibi kullanma imkânı sunar. Bu cihazlar teknoloji harikasıdır fakat yinede iyi bir bakım isterler bizden. Yılda 2 kere uzmanlar tarafından yaz ve kış başlangıçlarında periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. İçerenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis sizlere bu servis hizmetini vermektedir. Sizin bütçenizi sarsmadan uygun bir fiyata doğru bir bakım yaptırmak istiyorsanız bizi arayın.

Üretici firmalar klima kullanıcılarının cihazlarını kullanırken bazı konularda hassasiyet göstermesini özellikle belirtmiştir. Cihazınızı kullanırken nasıl itina gösteriyorsanız periyodik bakımlarını da ihmal etmemelisiniz. Bu konuda uzman kişiler tarafından yapılması önerilmektedir. Bir de siz kullanıcıların yapması gerekenler vardır. Klimanızın ayda 2 defa olmak üzere filtre bakımını yapmaktır.

Hava Filtre Temizliği nasıl Yapılmalı?

İçerenköy Mitsubishi Klima Teknik Servisinin önerisi Filtre yıkanırken kesinlikle deterjan ya da değişik temizlik maddeleri kullanılmamalıdır. filtre 40 °C’den daha sıcak su ile yıkanmamalı ayrıca bezle kurulanmamalıdır. Kullanıcılar, yıkamada şehir şebeke suyu ya da düşük basınçtaki pompa suyu kullanmamalıdır. Filtreler, herhangi bir ısı kaynağında kurutulmamalı ayrıca direkt güneş ışınları altında kurumaya bırakılmamalıdır. Bu durumda da filtre lifleri zarar görebilir. Ortamın hava kirliliğine bağlı olarak belirli aralıklarla en fazla on beş günde bir filtre temizliği yapılmalıdır. İç ünite dış aksamı da elektrik süpürgesiyle tozları alındıktan sonra hafif nemli bezle silinerek kuru bezle kurulanmalıdır. İç ünite dış plastik aksamı temizliği sırasında tiner vb. maddeler kullanılmamalıdır. Aksi takdirde plastik aksam zarar gör

İçerenköy Mitsubishi Klima Teknik Servis siz İçerenköy sakinlerine Mobil ağ üzerinde 7/24 hizmet sunmaktayız.

İçerenköy Mitsubishi Klima Teknik Servisin sizlere sunduğu hizmetler;  Klima genel bakımı, teknik destek, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima Gaz ölçümü ve gaz şarjı, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, servis hizmetleri vermektedir. Cihazınızla ilgili sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetler de 1 yıl garanti vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler kaliteli olup orijinal parçalar kullanmaktayız.

Klima markanız her ne olursa olsun daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28