SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

İçerenköy Toshiba Klima Teknik Servis

Evlerimizde ve iş yerlerimizde sıkla kullandığımız Duvar tipi split klimaların, bakımları periyodik olarakyılda 2 kere yapılmadığı takdirde sağlığımızı ve cebimizi tehdit etmeye başlarlar. İçerenköy Toshiba Klima Teknik Servis bu tehditlerin önüne geçebilmeniz için klimanızın periyodik olarak yaz ve kış olmak suretiyle en az yılda iki defa uzman kişilere bakımını yaptırmanız gereklidir.

İçerenköy Toshiba Klima Teknik Servis siz İçerenköy semti sakinlerine 20 yılı aşkın bir süredir ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında hizmet vermektedir. Hedefimiz sislerin memnuniyeti kazanmak bir an olsun bekletmeden hizmet vermektir. Bu nedenledir ki sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

İçerenköy Toshiba Klima Teknik Servis sizlere Bakımı Yapılan bir Klima Nasıl Çalıştığı hakkında bilgi sunmak ister. Düzenli çalışır. Uzun ömürlü olur. Daha az elektrik sarf eder. Yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır. Olmadık anda arıza yapıp sizi mağdur etmez.

Toshiba Klima Teknik Servis olarak ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmette 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi sunmaktayız. Kullanmakta olduğumuz bütün ürünlere orijinal ve kalitelidir.

İçerenköy Toshiba Klima Teknik Servis olarak Hangi hallerde servis çağırmalısınız belirtmek isteriz?

1-Klimanıza elektrik geldiği halde klima çalışmıyorsa,

2- Klimanın fan motoru çalışıyor ama klima ısıtmıyor veya soğutmuyorsa,

3- Klima ekovatı kalkış yapmıyor termik attırıyorsa,

4- Klima sigorta attırıyorsa,

5- Klima çalışıyor ama ısıtma ve soğutma yapmıyorsa

6- Klima sesli çalışıyorsa

Gelin sizde İçerenköy Toshiba Klima Teknik Servis müşterinden olup makul fiyatlarımızdan yararlanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İçerenköy Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28