SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

İdealtepe Toshiba Klima Özel Servisi

idealtepe Toshiba Klima özel destek servisi 1996 yılından bu zamana kadar siz İdealtepe sakinlerine hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar Klima sektöründe Toshiba Marka Klimalarda sizlere en iyi hizmeti vermenin onurunu yaşamaktadır. Akyol Klima, İdealtepe Toshiba Klima Teknik Servisi olarak kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ilerleyen bir firma olmaktadır. Yıllardır siz İdealtepe sakinlerine Toshiba klima teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Akyol Klima Isıtma ve soğutma sistemleri teknik servis olarak sizlere standart yâda profesyonel klimanın hava filtre temizliğinin önemini vurgulamaktadır. İdealtepe klima kullanıcılarının Toshiba Markalı klimalarda ayda 2 defa olmak üzere yapması gereken hava filtre temizliğinin sağlık açısından çok önemlidir. Hava filtresi temizlenmiş olan Klima Daha sağlıklı hava solumanızı sağlar. Mantar, polen, kir ve tozdan arınmış havayı içimize çekeriz.  Uzun süre temizliği yapılmayan filtreler insan sağlığını olumsuz etkiler. En sık görülen hastalıklar; alerjik durumlar ve kulak burun boğaz, romatizma hastalıkları görülmektedir.

Firmamız, İdealtepe Toshiba Klima Servisi olarak Klimada bulunan hava filtresini sık sık temizlemek gerekmektedir. Ayrıca her yıl mevsim dönüşlerinde genel bir temizlik yapılması gerektiğini belirtmektedir.  Her 6 ayda bir Toshiba marka klimanızın bakımını yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan iç ve dış üniteler ve temizliği yapılmayan cihazlar zaman içerisinde büyük rızalar ortaya çıkarabiliyorlar.

Akyol Klima İdealtepe Toshiba Klima Servisi verdiği hizmetler; Klima bakım ve onarım, montaj, Gaz kaçagı kontrolü, gaz dolumu, mevsime göre ısı ayarı, filtre değişim ve temizliği, arıza tespiti, klima kart tamiri ya da değişimi hizmetleri sunmaktadır.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

İdealtepe Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28