SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Kartal Toshiba Klima Teknik Servis

Biz Kartal Toshiba Klima Teknik Servis olarak iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin yıllık genel bakımını,6 aylık periyodik bakımlarını ve cihazınızın onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Üretici firmaların ve sağlık kuruluşlarının klima bakımının yapılma gerekçesini şöyle bildirmişlerdir;

  • İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin zamanla performansı düşer, verimi artırmak için ve daha düzenli çalışması için bakım yapılmalıdır.
  • Zamanla içerisinde havadan oluşan toz ve polenler kötü kokuya sebep olur.
  • Yapılan bakımlar cihazınızın ömrünü uzatır.
  • Cihazınıza yapılan bakımla zamanla oluşabilecek arızların önüne geçersiniz.
  • Klimanızda yapılan bakımla %30 ila %40 arasında enerji tasarrufu sağlarsınız.
  • Cihazınıza yapılan bakımlarla birçok hastalıktan korunursunuz. Bu işlem sağlık için hayati önem taşır.

Kartal Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere şunları söyleyebiliriz ki; iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin bakımı sağlık açısından çok önemlidir. Cihazınızı kullandığınız alanlarda gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi birçok madde havada bulunmaktadır. Cihazınızın hava filtresi sizlerin görmediği bu sağlığa zararlı olan cisimleri kemdi bünyelerine hapsederler. Bunlar zamanla cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Ayrıca artık ayrıştıramadığından havaya tekrar salınımı başlar en azından sağlık adına 6 ayda bir cihazınızın periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Kartal Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere klima genel bakım, arıza tespiti ve onarım, gaz kaçağı tespiti, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri veya değişimi, klima takma ve sökme hizmet, gibi hizmetler sunmaktayız. Firmamız tüm hizmetlerde işçilik ve parça değişiminde 1 yıl garantisi sunmaktadır. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

8

Kartal Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28