SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Kavacık Toshiba Klima Teknik Servisi

Kavacık Toshiba Klima teknik Servisi Bakımı yapılan klimaları şöyle açıklamaktadır;
• Sahip olduğunuz Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemi düzenli çalışır ve verimi artar.
• Isıtma, soğutma ve havalandırma sisteminin bakımı yapıldığında kullanım ömrü uzar, performansı artar.
• Isıtma, soğutma ve havalandırma sisteminin bakımı yapıldığında elektriği daha az tüketir, çünkü devamlı çalışmak zorunda kalmaz.
• Isıtma, soğutma ve havalandırma sisteminin bakımı yapıldığında yazın daha iyi soğutur, kışın daha iyi ısıtır.
• Isıtma, soğutma ve havalandırma sisteminin bakımı yapıldığında olmadık anda arızalanmaz.

Kavacık Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakımının sağlık açısından neden önemli olduğunu şu şekilde açıklayabiliriz. Kullanmakta olduğunuz ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri gözle görülmeyen tozlar ve polenler gibi çoğu maddeyi havayı filtre ederek toplar. Cihazınızın hava filtresi sizin bu görmediğiniz ve sağlığa zararlı olan cisimleri kendi bünyelerine hapsederler. Bunlar zaman içinde cihazınızda birikme yapar cihazınızı tıkar. Ayrıca artık ayrıştıramadığından havada yeniden salınımı başlar. Bu sebeple sağlık adına evde veya ofisinizde kullanmakta olduğunuz klimanızın hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Klimanızı her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Kavacık Toshiba Klima teknik Servisi olarak sizlere mobil ağ yardımıyla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde yapmış olduğumuz tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi garantisi veriyoruz.

Kavacık Toshiba Klima Teknik Servisi sizlerin klima bakımını yerinde zamanında en uygun bütçeyle yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için Akyol Klima Teknik servisimizle kontak kurunuz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

Kavacık Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28