Kayışdağı Arçelik Klima Servis

Kayışdağı Arçelik Klima Teknik Servis

Kayışdağı Arçelik Klima Teknik Servis temiz olan hava filtrelerinin enerji tasarrufunda ve pahalı onarımlarda ya da değiştirme gerektiren konularda büyük bir rol oynadığını o sebeple klimanızın ister hava filtresi olsun ister yıllık periyodik bakımları olsun ihmal edilmemesi konusunda hassasiyetle durmaktadır. Cihazınızın daha verimli çalışmasına imkan sağlayan bakımlar her yönden bütçenize katkı sağlar. Ayrıca cihazınızın kullanım ömrünü uzatır.

Kayışdağı Arçelik Klima Teknik Servis sizlerin cihazında yapmış olduğu tüm hizmetlerde 1 yıl süresince klimanızı garanti kapsamı altına almaktadır.

Kayışdağı Arçelik Klima Teknik Servis Profesyonel Cihazların Kullanım Alanları ve Bakım Detayları şu şekilde sıralamaktadır;

1-Kanallı İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: Avrupa ülkelerinde yoğun bir şekilde kullanılan ve şimdilerde de ülkemizde kullanımı gittikçe yaygınlaşan Kanallı Klima Sistemlerinin bakımını Samandıra Klima Teknik Servis servisimiz tarafından problemsiz bir biçimde yapılmaktadır. Kapalı şartlardan bağımsız bir biçimde ısıtılmasında, soğutulmasında ve iklimlendirilmesinde kullanılan bu modeller, ortam havasını istenilen konfor şartlarına getirirken temiz hava soluma imkânı sunar ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktadır.

2-Salon Tipi İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: otel, cafe, restoran, cami gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden normale göre daha çok kullanım imkânı vardır. Salon tipi Klimaların bakım zamanı geçmeden yapılmalıdır. Salon tipi klimalar orta ölçekli alışveriş merkezleri, konferans salonları gibi mekânlar için öncelikli olarak düşünülebilirler. Kışları çok sert geçmeyen yerleşim bölgeleri için kusursuz çözümdür.

3-Kaset Tipi İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: Asma tavan içerisine montajı yapılan kaset tipi klimalar iç ortamda 4 yöne aynı anda üfleme yapabilmektedir. Doğru montaj yapıldığı ölçülerde bakım prosedürleri de son derece basittir. Kullanıldığı mekânlarda homojen bir sıcaklık ve nem denetimi de sağlar. Yılda en az 4 kez kontrolden geçmesi gereken ürünlerinizin bilhassa bu modellerinde teknik ekibin desteğine son derece ihtiyacı vardır.

Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Kayışdağı Arçelik Klima Teknik Servis iletişime geçebilirsiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28