Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Kayışdağı Daikin Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28

Kayışdağı Daikin Klima Teknik Servis

Uzun yıllar Kayışdağı sakinlerinin Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakım ve onarım ile ilgili tüm sorunlarında yanlarında olduk. Sizlere yılların verdiği tecrübesi teknolojinin bize sunmuş olduğu olanaklarla kapınız çaldık. Bizlere duymuş olduğunuz güvenden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Kayışdağı Daikin Klima Teknik Servis olarak sizlere klima bakımının önemini tekrar vurgulamak isteriz. Periyodik olarak Bakımı yapılmayan klimalar insan sağlığını olumsuz etkilemektedir.

Bakımı yapılmayan filtreler ideal bir filtreleme yapamadığından iç hava kalitesi düşer. Buna hasta bina sendromu adı verilmektedir. Hasta bina sendromu olumsuz sonuçlar doğurabilir. Kimyasal temizleyici ve dezenfektanla yapılan genel bakımlar bu durumun engellenmesine yardımcı olur. Alerjik ve lejonel  gibi hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Kayışdağı Daikin Klima Teknik Servis siz klima kullanıcılarının periyodik bakımını yapar ve sizlere daha sağlıklı nefes almak kalır.

Kayışdağı Daikin Klima Teknik Servis olarak klima sistemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler;  Klima genel bakımı, Klima montajı ve demontaj, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir. Klimanızda yapılan tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimlerinde garanti altındasınız. Kaliteli ve orijinal parça kullanmaktayız. Değişen aksamlar olursa onlarda orijinal parça kullanıyoruz. Değişen parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Daha fazla bilgi için Kayışdağı Daikin Klima Teknik Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28