Kayışdağı Klima Servis

by admin
0 Yorum

Kayışdağı Klima Teknik Servisi

Pandemi Döneminde de Yanınızdayız

Bu zorlu geçen süreçte sizlerin her zaman yanınızdayız. Sıcak yaz günlerinde aşırı nemli havalar insanı daha çok rahatsız eder.  Aşırı nemli havalarda klimaların nem toplama özelliğine size konfor sağlar. Klimalar sıcak havalarda daha fazla ferahlık vermektedir. Bu gibi durumlar pandemi döneminde biraz sıkıntı yaratabilmektedir. İklimlendirme cihazları soğutucu olarak kullanıldığında genellikle sistem tarafından işlenen havanın nemini azalmaktadır. Klimanız evaporator boruları işlenen havadan aldığı su buharını yoğunlaştırır. Suyu bir kanala gönderir ve su buharını soğutulan alandan alarak, bağıl nemi düşürür. Zaman içerisinde bu işlemi yapan cihazınız bakıma ihtiyaç duyar. Kayışdağı Klima Teknik Servis sizlere Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba,Arçelik marka cihazınızın pandemi döneminde itina ile gerekli bakımı yapar ve sizlere gerekli yönlendirmeleri en iyi şekilde anlatır.

Klima alınırken yapılan yanlışlar:

Klima alırken yanlış tercihler yaptığımızda istediğimiz performansı alamayız. Burada dikkat edilmesi gerekenler göz ardı edildiğinde uyumlu olmayan klima alımları memnuniyetsiz kullanımlara sebep olabilmektedir. Ayol klima, klima alırken montajının yapılmasından tutun bir çok konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Akyol Klima Servisinin Kayışdağı Halkına Pandemi Döneminde En Önemli Tavsiyesi

Pandemi döneminde İlk olarak dikkat etmeniz gerekli olan husus cihazınızın doğru yere monte edilmesidir.

Yanlış yere monte edilmiş klimadan çoğu kez istenilen sonuç elde edilemez.

Kapasitesinden daha küçük alanlarda kullanılan cihazların sağlığınıza negatif etkisi olabilir.

Klima montaj işlemlerinin uzman kişiler tarafından yapılması uygun olacaktır.

Satın alma gerçekleştireceğiniz şirketlerin sizlere servis hizmeti vermeleri çok önemlidir. Servis personeli mevcut olmayan firmalar cihazınızın monte edilirken oluşabilecek hatalarından ötürü mesuliyet kabul etmezler. Önemli olan sizlere en az 2 sene ürün garantisi verebilmesidir. 10 sene yedek parça tedarik etmeye dair dayanak olması da çok önemlidir.

Pandemi döneminde de Kayışdağı Klima Servisi sizlere teknik bakım hizmetini haftanın 7 günü vermektedir.

Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Mitsubishi, Siemens, Toshiba

referanslarımız

Pandemi sürecinde klima kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için  https://ailevecalisma.gov.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

You may also like

Yorum Bırak