SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakımının sıhhat açısından ehemmiyetini şu şekilde izah ediyor. Kullanmakta olduğunuz ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri havada bulunan fakat gözle görülmeyen tozları ve polenleri filtre ederek toplar. Klimanızın hava filtresi sizin görmediği toz ve partikülleri kendi bünyelerine hapseder. Bunlar vakit içinde aletinizde birikme yapar aletinizi tıkar. Aletiniz bunları vakit içerisinde ayrıştıramaz hale gelir.  Aletiniz bunları yine havaya salmaya başlar. En azından sıhhat hesabına hanede veyahut kullanmakta olduğunuz yerde aletinizin hava filtrenizi 15 ila 20 gün arayla temizlemelisiniz. Ayrı olarak aletinizi her mevsim kullanıyorsanız 6 ayda bir periyodik bakımını yaptırmalısınız.

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak Kalamış sakinlerinden istediğimiz konu aletlerinin hava filtre birimlerini iki haftada bir klimanızın hava filtre birimini temizlemektir.

Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere üretici firmaların ve sağlık kuruluşlarının klima bakımının yapılma gerekçesini şu şekilde bildirmişlerdir;

  • Klimaların zaman içinde performansı düşer, performansını, verimi artırmak için kullanım şekline göre 1 veya 2 defa genel bakımı yapılmalıdır.
  • Giderek içerisinde havadan oluşan toz ve polenler kötü kokuya kapı aralar.
  • Yapılan bakımlar klimanızın ömrünü uzatır.
  • Aletinize yapılan bakımla zaman içinde oluşabilecek arızaların önüne geçersiniz.
  • Klimanızda yapılan bakımla %30 ila %40 arasında enerji tasarrufu sağlarsınız.
  • Aletinize yapılan bakımlarla çoğu hastalıktan savunursunuz.
  • Klima sağlık sektöründe de özellikle belirli ölçüt olan grup için oldukça ehemmiyetlidir.
  • Klimalar hekim tarafından bilhassa yaşlılara, kalp, şeker ve astım rahatsızlığı olanlara önerilir. Nedeni ise klimalar ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için önerilmektedir. Ancak genel bakımı yapılmayan klimalar bu kişileri sağlık açısından rizikolu vaziyete sokar. Kayışdağı Toshiba Klima Teknik Servis sizin kullanmakta olduğunuz aletlerin bakım ve onarım hizmetini vererek daha sıhhatli bir ortamda hayata olanağı sağlar.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

Bağlantı numarası: 0216 305 41 24 ayrı olarak Mobil erişim için 0549 241 26 28

 

Kayışdağı Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28