Ana Sayfa / Arçelik Klima / Kazasker Arçelik Klima Servis
Kazasker Arçelik Klima

Kazasker Arçelik Klima Servis

Kazasker Arçelik Klima Teknik Servis

Kazasker Arçelik Klima Teknik Servisi özellikle bakımı düzenli yapılan cihazların hayatımıza konfor sağlamsı dışında faydaları olduğunu, doğru kullanımda hem sağlık açısından hem de enerji sarfiyatı bakımından çok ciddi farklar olduğunu belirtmektedir. Sağlıksal anlamda ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker ve solunum rahatsızlığı olanlara hekim tarafından tavsiye edilen bir cihazdır. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri özellikle ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında bu tür cihazların daha faydalı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak yararlı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Kazasker Arçelik Klima Teknik Servis sizlere klimanızı en sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için 20 yıldır klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli olan zararlı tarafları bilip bertaraf etmektir. Klimaları en zararlı tarafı yıllık olarak yapılması gereken bakımların yapılmamasıdır. Bakımı yapılmayan klimamlar zamanla sağlığımıza zarar verir.

Kazasker Arçelik Klima Teknik Servis Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler;  Klima periyodik bakımı, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri ya da değişimi, yöntem destek, servis hizmetleri vermektedir.

Kazasker Arçelik Klima Teknik Servis klimanızda yaptığı bütün prosedürler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi veya onarımı garantisi veriyor. Kullanmakta olduğunuz bütün malzemelerin orijinal ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz.

Kazasker Arçelik Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusu ile ilgili her zaman arayabilirisiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Soğanlık Arçelik Klima

Soğanlık Arçelik Klima Servis

Soğanlık Arçelik Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman faydalı ve zararlı yanları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.