SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Kazasker Toshiba Klima Teknik Servis

Kazasker Toshiba Klima Teknik Servisi bakımı yapılan ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin hayatımıza konfor sağlaması dışında yararları olduğunu, doğru kullanımda hem sağlık açısından hem de enerji sarfiyatı bakımından çok ciddi faydası olduğunu belirtmektedir. Sağlık alanında ise ileri yaşlarda,  kalp rahatsızlığı ve yetmezliği, şeker ve solunum rahatsızlığı olanlara doktor tarafından tavsiye edilir. Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri bilhassa ortamdaki hava sıcaklığını ve ortamdaki bağıl nem oranını ayarladığı için tavsiye edilmektedir. Aslında bu tür cihazların daha yararlı olması birazda bizim elimizdedir, yani doğru kullanırsak faydalı yanlış kullanırsak da zararlı olmaktadır.

Kazasker Toshiba Klima Teknik Servis sizlere ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerini en sağlıklı biçimde kullanabilmeniz için 20 yıldır klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Teknoloji ürünleri kimi  zaman faydalı ve kimi zamansa zararlı tarafları vardır. Burada önemli olan zararlı tarafları bilip bertaraf etmektir. Klimalarınız zaman içerisinde bakımları yaptırılmadığı takdirde zararlı yanları ortaya çıkmaktadır.

Kazasker Toshiba Klima Teknik Servis Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler;  Klima periyodik bakımı, Klima Sökme-Takma, Klima montajı ve demontaj, Klima arızası, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, servis hizmetleri vermektedir.

Kazasker Toshiba Klima Teknik Servis klimanızda yaptığı tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimi ya da onarımı garantisi veriyor. Kullanmakta olduğunuz tüm malzemelerin orijinal ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz.

Kazasker Toshiba Klima Teknik Servisini klima bakımı ve onarımı konusunda her zaman arayabilirisiniz.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

Kazasker Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28