Kozyatağı Bosch Klima Servis

Kozyatağı Bosch Klima Servisi

Pandemi döneminde de Akyol klima olarak sizlerin yanındayız.

Akyol Klima olarak Uzun yıllar İstanbul Anadolu yakası Kozyatağı Bosch Klima Servis olarak sizlere bakım ve onarım alanında hizmet vermektedir. Pandemi döneminde de şartlara uygun şekilde gelip sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kozyatağı Bosch Klima Teknik Servis olarak bu süreçte sizlerin evine konuk olmadan önce sorunlarınıza yardımcı olmaya da her zaman hazırız.

Akyol Klima Servisi; Pandemi döneminde Kozyatağı Bosch Klima Servis olarak bizleri çağırmadan önce yapılması gerekenler şunlardır;

  • Klima çalışıyor fakat yeterli üfleme yapmıyorsa, ön kapağını açıp ve filtrelerin temiz olup olmadığı kontrol edin. Pandemi döneminde her hafta filtre temizliği yapılması gerekmektedir.  Ayrıca belirli aralıklarla pencere açılarak ev ya da klimanın bulunduğu ortam havası yenilenmelidir.
  • Kış bölümünde kullanılan klimalarda dış birimden su akması arıza değildir.
  • Klima hiç bir şekilde çalışmıyorsa elektrik gelip gelmediğini anlamak için priz ve sigortasını kontrol edin.
  • Elektrik geliyor lakin alet çalışmıyorsa kumandanızın çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Kumandanın göstergesi çalışmıyor ve yahut silik gösteriyorsa pilleri değiştirilerek tekrar kontrol edin.
  • Kış koşullarında klima çalışmadan önce bir müddet bekliyor ve bu işlemi çalışıyorken de belli aralıklarla tekrarlıyorsa, defrost denilen buz eritme işlemini yapıyor demektir. (Bu vaziyet bir arıza değildir.)
  • Klima çalışıyor ancak ısı vermiyorsa kumandanın set değerlerinin ve mode ayarlarının doğru olup olmadığını kontrol edin.
  • Klimada her şey doğru çalışıyor ancak daimi verdiği havayı kesiyor dinlenmeye geçiyorsa, üfleme ağızlarının önünün açık olup olmadığı kontrol edin.
  • Klima iç ortama su akıtıyorsa su gider hortumunun tıkalı olup olmadığı kontrol edin.

Kozyatağı Bosch Klima Teknik Servis sizlere klima bakımı ve her türlü arızalarda yardımcı olmaya hazırdır. Bizlere 7/24 erişebilirsiniz.

Referanslarımızı görmek için Buraya Tıklayınız

Daha fazla bilgi için bizi arayın.

Bağlantı numarası: 0216 305 41 24 ayrı olarak Mobil erişim için 0549 241 26 28