Ana Sayfa / Beko Klima / Libadiye Beko Klima Servis
Libadiye Beko Klima

Libadiye Beko Klima Servis

Libadiye Beko Klima Teknik Servisi

Teknolojinin getirdiği yenilikler artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Gelişen teknolojiyle oluşan bu yenilikler bizlerin yaşam kalitesini hep bir adım yukarı taşımayı amaçlamaktadır. İklimlendirme ve havalandırma sistemleri evde, işyerinde, okulda, otelde, cafede her yerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat kullanmış olduğumuz klimalarında bakıma ihtiyaçları vardır. Libadiye Beko Klima Teknik Servisi olarak Günlük bakım, periyodik bakım, yıllık bakımlarını yapmaktayız. Periyodik bakımı yapılmayan klimalar zamanla performans düşüklüğü yaşar, zorlanır, ısı kaybı yaşar. Bunun önüne geçmek için bakımlarını rutin olarak yapmalıyız.
Akyol Klima 1996 Yılında kurulmuş olup Libadiye Semtinde Toshiba Marka klima teknik destek servis hizmeti vermektedir. Libadiye Beko Klima Teknik Servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat Mobil Ağ sistemiyle hizmet vermektedir.  Akyol Klima iklimlendirme ve havalandırma sistemi hizmetine bu sektörü girdiği günden bu zamana kadar kaliteden ödün vermeden müşterilerinin istekleri doğrultusunda ilerleyen bir firmadır.

Libadiye Beko Klima Teknik Servisi sizler klima periyodik bakım, senelik olan genel bakım, arıza tespit ve onarım, klima takma ve sökme hizmeti, gaz kaçağı tespiti, gaz dolum, Yer Değişimi, Klima parçaları satışı, klima kart tamiri veya değişimi, teknik destek, Klima, tamir, bakım teknik servis hizmetleri vermektedir. Klimanızda yapılan tüm işlemler de 1 yıl işçilik ve parça değişimlerinde garanti altındasınız. Kaliteli ve orijinal parça kullanmaktayız. Libaiye Beko Klima Teknik Servisi sizlere klima bakımında en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Gelin sizde müşterimiz olup ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Caddebostan Beko Klima

Caddebostan Beko Klima Servis

Caddebostan Beko Klima Teknik Servis Teknolojik ürünlerin her zaman yararlı ve zararlı tarafları vardır. Önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.