SHORAI Edge, konut iklimlendirme sistemlerinde daha yüksek konforu daha yüksek verimle beraber getiriyor. Isıtma ve soğutma modlarında A+++ enerji tasarrufunu gerçek anlamda sağlarken, optimum konfor seviyesinde ve neredeyse sessiz çalışıyor.

Yeni Shria Plus Duvar Tipi Klima FTXM-R

Pendik Toshiba Klima Teknik Servis

Klimalarda Kullanılan teknolojilere de zamanla değişmiştir. Toshiba marka klimalar buna çok iyi bir örnektir. Toshiba da uygulanan DC inverter Teknoloji klimanın enerji sarfiyatını azaltan bir sistemdir. Burada amaç Kompresör hızının istenilen güç seviyesine gelmesiyle oluşur. Pendik Toshiba Klima Teknik Servis olarak biz sizlere klimanızın genel bakımını yaparken Kompresör bakımını ve temizliğini yaparak cihazınızın hız kazanmasını sağlıyoruz. Enerji tasarrufunuzu artırmanızı hedefliyoruz.

Pendik Toshiba Klima Teknik Servis olarak evinize,  ofisinize, marketinizde veya işyerinize taktırdığınız klimalarda nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklamak istiyoruz. Öncelikle Cihazı taktırmak istediğiniz alanın metre karesine pencere yanını ya da kapı yanına taktırmak istediğiniz şekle göre klimanızı belirlemelisiniz. 7.000 Btu/h. – 24.000 Btu/h. arasında soğutma-ısıtma kapasitesine sahip olan klimalar genellikle konutlarda ve küçük ofislerde tercih edilirler. 24.000 Btu/h. ile 60.000 Btu/h. arası ticari tip uygulamalar için (mağaza, büyük ofis, cafe vb.) kapasiteleri de mevcuttur. Klimalarda Btu klimanızın bir saatte ortamdan taşıdığı ısı miktarını belirtmek için kullanılır. Klimalarda BTU değeri arttıkça klima maliyeti de artmaktadır

Pendik Toshiba Klima Teknik Servis olarak sizlere sağladığımız hizmetler; klima genel bakım, arıza tespiti ve onarım, gaz kaçağı tespiti, gaz ölçüm ve dolum, klima kart arızası tamiri veya değişimi, klima takma ve sökme hizmet, klima yer belirleme ve ölçme gibi hizmetler sunmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerde işçilik ve parça değişiminde 1 yıl garantisi sunmaktadır. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız.

Daha Fazla Bilgi için Bizi Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

Pendik Toshiba Klima

Acil Ulaşım için

0542 41 26 28