Ana Sayfa / Arçelik Klima / Samandıra Arçelik Klima Servis
Samandıra Arçelik Klima

Samandıra Arçelik Klima Servis

Samandıra Arçelik Klima Teknik Servis

Samandıra semtinde kullanmakta olduğunuz Arçelik marka ve tüm modellerinin İklimlendirme ve havalandırma sistemlerine 20 yıldır bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız.  Samandıra Arçelik Klima Teknik Servis sizlere 7/24 hizmet sunmakla kalmayıp vermiş olduğu tüm hizmette 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır.

Samandıra Arçelik Klima Teknik Servisi Profesyonel Cihazların Kullanım Alanları ve Bakım Detayları şöyle sıralamaktadır;

1-Kanallı İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: Avrupa ülkelerinde yoğun bir biçimde kullanılan ve şimdilerde de ülkemizde kullanımı gittikçe yaygınlaşan Kanallı Klima Sistemlerinin bakımını Samandıra Arçelik Klima Teknik Servis servisimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kapalı şartlardan bağımsız bir şekilde ısıtılmasında, soğutulmasında ve iklimlendirilmesinde kullanılan bu modeller, ortam havasını istenilen konfor şartlarına getirirken temiz hava soluma imkânı sunar ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktadır.

2-Salon Tipi İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: otel, cafe, restoran, cami gibi geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden normale göre daha fazla kullanım imkânı vardır. Salon tipi Klimaların bakım zamanı geçmeden yapılmalıdır. Salon tipi klimalar orta ölçekli alışveriş merkezleri, konferans salonları gibi mekânlar için öncelikli olarak düşünülebilirler. Kışları çok sert geçmeyen yerleşim bölgeleri için eksikliksuz çözümdür.

3-Kaset Tipi İklimlendirme ve havalandırma sistemleri: Asma tavan içerisine montajı yapılan kaset tipi klimalar iç ortamda 4 yöne aynı anda üfleme yapabilmektedir. Doğru montaj yapıldığı ölçülerde bakım işlemleri de oldukça kolaydır. Kullanıldığı mekânlarda homojen bir sıcaklık ve nem kontrolü de sağlar. Yılda en az 4 kez kontrolden geçmesi gereken ürünlerinizin özellikle bu modellerinde yöntem ekibin desteğine oldukça ihtiyacı vardır.

Daha Fazla Bilgi için Samandıra Arçelik Klima Teknik Servisini Arayın;

İrtibat numarası: 0216 305 41 24 ayrıca Mobil ulaşım için 0549 241 26 28

 

İlginizi çekebilir

Kalamış Arçelik Klima

Kalamış Arçelik Klima Servis

Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis Kalamış Arçelik Klima Teknik Servis olarak sizlere uzmanların İklimlendirme ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.